تیزر سریال The Girl From Plainville منتشر شد + زیرنویس فارسی

قتل یا خودکشی؟!

طبق اعلام رسمی Hulu، به تازگی تیزر سریال The Girl From Plainville منتشر شده است؛ سریال کوتاهی که داستان آن درباره یک پرونده واقعی خودکشی بوده و ال فانینگ (Elle Fanning) در آن نقش‌آفرینی می‌کند.

شبکه استریم Hulu طی سالیان اخیر به خوبی توانسته است تا با پخش برخی سریال‌های جذاب و خاص مانند، The Great و Dopesick، در میان کاربران معروف شود. با این وجود روند ساخت و پخش این نوع سری‌های چند فصلی و جذاب هنوز به آخر نرسیده و ظاهرا سازندگان قصد دارند تا اینبار به سراغ یک سریال جدید، با پرونده جنایی بروند!

سریال The Girl From Plainville در واقع داستانی براساس پرونده‌ای واقعی است که حدود ۸ سال پیش در ایالت ماساچوست (Massachusset) رخ داده و طی آنُ یک پسر جوان دست به خودکشی زده، اما عامل این خودکشی، یک دختر به نام میشل بود که او را به انجام این کار وادار کرد. مدتی پیش تاریخ پخش این سریال به صورت شایعه و گزارش‌های کاربران لو رفته بود، ولی نهایتا امروز همراه با تریلر این اثر، مشخص شد که دقیقا در چه روزی می‌توانید شاهد روایتی جدید از شبکه استریم Hulu باشید.

تیزر سریال The Girl From Plainville

در این تیزر تازه منتشر شده، اول از همه می‌توانید شاهد اظهار خود شخصیت میشل (Michelle) باشید که ظاهرا به پدر و مادر خود می‌گوید که کانراد (Conrad) مرده است. کانراد در واقع همان پسری است که در داستان خودکشی کرده، اما دلیل این کار او اصلا مشخص نیست! سپس شاهد چندصد پیام مختلفی هستیم که توسط میشل و کانراد رد و بدل شده و به گفته یکی از شخصیت‌ها، همین‌ها باعث خودکشی کانراد شده‌اند.

با این وجود نکته قابل توجه و سوال همه بینندگان این تریلر آنجاست که دقیقا چرا این پسر باید دست به خودکشی بزند؟ دقیقا چه پیام‌هایی بین این افراد رد و بدل شده و چرا باید یک نفر به خاطر خواندن چند پیام انقدر ساده خودکشی کند؟ این در حالی است که احتمالا در این پیام‌های عجیب و غریب، شاهد گفته‌هایی خواهیم بود که فرد مورد نظر را تحت فشار قرار داده است.

اما حتی اگر جواب این سوال را هم بفهمیم، سوال مهم‌تر این است که اصلا هدف این دختر از فرستادن پیام‌های مختلف، که باعث خودکشی او بوده‌اند چیست؟ چه چیزی او را تحریک کردده تا ذهنیت خودکشی را به فکر پسری بی‌گناه بخواند؟

جواب تمامی این سوال‌ها، در تاریخ ۹ فروردین (۲۹ مارس) داده خواهد شد. در این تاریخ، شبکه Hulu سه قسمت اول از این مجموعه را پخش می‌کند و سپس با پخش هفتگی روند خود را ادامه خواهد داد. با این حال اگر حوصله صبر کردن برای انتشار هر قسمت را در هفته ندارید، باید تا ۱۳ اردیبهشت (۳ می) صبر کنید تا تمامی اپیزودهای این سریال مورد انتظار منتشر شود.

در تیزر سریال The Girl From Plainville می‌توانید شاهد هنرنمایی ال فانینگ، بازیگر محبوب سینما در نقش میشل کارتر باشید. این بازیگر پیش‌تر در فیلم مهمی مانند Maleficent در کنار  آنجلینا جولی (Angelina Jolie) حاضر شده و از سن چهار سالگی در عرصه سینما شروع به کار کرده است!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا