مهم‌ترین فیلم و سریال‌های بهمن

با مهم‌ترین فیلم و سریال‌های بهمن ۱۴۰۰ آشنا شوید

ماجراجویی‌های نیتن و بازگشت فرزند مرده!

در این مطلب، قصد داریم تا به صورت جزئی نگاهی به مهم‌ترین فیلم و سریال‌های بهمن ۱۴۰۰ بیندازیم که در میان دو ماه ژانویه و فووریه سال ۲۰۲۲ پخش خواهند شد.

اینکه همیشه بدانید چه سریال و فیلمی دقیقا در چه تاریخی منتشر می‌شود، در عین سادگی کار دشواری است! مشغله‌های روزانه و مسائلی که با آن‌ها درگیر هستیم حتی باعث می‌شوند تا تاریخ اکران یا پخش فیلم و سریال مورد علاقه خود را هم فراموش کنیم، چه برسد به اینکه تاریخ انتشار موارد غیره را به خاطر بسپاریم. با این حال، در یک مطلب که به صورت ماهیانه منتشر می‌شود، ما سعی می‌کنیم تا اوایل هر ماه، مهم‌ترین فیلم و سریال‌های آن را لیست کرده و در اختیار شما قرار دهیم. پس بهمن ۱۴۰۰ هم از این قاعده مستثنی نیست!

بهترین‌های سینما در بهمن ماه ۱۴۰۰

فیلم‌های بسیاری در بهمن ماه ۱۴۰۰ از شبکه‌های استریم و سینماها اکران خواهند شد، اما شاید همه آن‌ها فوق‌العاده مهم و جذاب نباشند. البته سنجیدن کیفیت یک فیلم قطعا پس از دیدن آن باید انجام شود، ولی بنا بر میزان مورد انتظار بودن، می‌توان گفت که لیست زیر بهترین‌های بهمن ماه سال جاری خواهند بود.

فیلم Redeeming Love

کارگردان: دی جی کاروسو

تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲)

اولین اثر در میان مهم‌ترین فیلم‌های این ماه، یک اثر رمانتیک درام و غم‌انگیز، درباره روایت دختر بچه‌ای است که به عنوان کودک کار فروخته می‌شود. انجل (Angel) دختری است که پس از اتفاقات دوران کودکی و نوجوانی، چیزی به نام عشق را نمی‌شناسد و همه چیز را به چشم خیانت می‌بیند. اما آیا او می‌تواند در نهایت به عشق واقعی رسیده و آن را بازخرید کند؟ شاید همین بزرگ‌ترین چالش زندگی او، فراتر از کنار آمدن با مشکلاتی باشد که بدون خانواده با آن‌ها سر می‌کند. این در حالی است که اتفاقات فیلم، با یک رخداد تاریخی مهم به نام تب طلا در کالیفورنیا همراه بوده و در سال ۱۸۵۰ روایت خواهد شد! درست زمانی که مردم برای حمله به معدن طلا، همگی راهی این ایالت شده بودند.

داستان فیلم کاملا براساس رمان فرنسین ریورز بوده و ابیگیل کوئن (Abigail Cowen) و تام لوئیس (Tom Lewis) در آن دو نقش اصلی را ایفا خواهند کرد.

فیلم The King’s Daughter

کارگردان: سین مک‌نامارا

تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲)

در تاریخ کشور فرانسه پادشاه‌های بسیاری بودند که با قدرتی تکرارنشدنی حکمرانی کرده و عملا می‌توان گفت در برخی دوره‌ها، کاملا بر اروپا سلطه داشته‌اند. البته بماند که همه آن‌ها چندان هم به فکر مردم نبودند و سر یکی از همین شاه‌ها هم در میان جمعیت مردم قطع شد! اما در هر صورت خاندان لویی‌های فرانسه، همیشه توسط افراد علاقه‌مند به تاریخ شناخته شده خواهند بود. خصوصا لویی چهاردهم که از سن ۵ سالگی، به مدت ۷۲ سال سلطنت خود را حفظ کرد تا به طولانی‌ترین دوران پادشاهی یک فرد در تاریخ اروپا تبدیل شود!

با این حساب ظاهرا می‌توان فهمید که لویی چهاردهم که به نام لویی کبیر هم شناخته می‌شود، علاقه بسیاری به دوران حکمرانی خود داشته و تا پای مرگ هم آن را ادامه داده است. به همین منظور نیز یک فیلم جالب به نام The King’s Daughter ساخته شده که در آن، لویی چهاردهم به دنبال یافتن زندگی ابدی است! در این اثر فانتزی، پادشاه فرانسه با بازی پیرس بروسنان (Pierce Brosnan) تشنه قدرتی است که از کودکی به دست آورده و نمی‌خواهد به هیچ وجه آن را از دست بدهد. با این حال، هر قدر هم که او قدرتمند باشد و بتواند جلوی دشمنان را بگیرد، مسئله سن و پیری، مانع راه او خواهد شد. به همین دلیل نیز دستور می‌دهد تا دانشمندان و فیلسوفان دربار در رابطه با این مورد تحقیق کرده و راهی به زندگی ابدی را پیدا کنند.

پس از مدت‌ها تحقیق، آن‌ها متوجه می‌شوند که پری‌های دریایی توان این را دارند که به یک فرد زندگی جاودانه بدهند. لویی چهاردهم هم دستور می‌دهد تا یک پری دریایی را از هر جا که شده پیدا کنند تا نیرو حیات او استخراج و به بدن پادشاه منتقل شود! این در حالی است که دخترخوانده او با بازی کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) مانع این اقدام لویی چهاردهم خواهد شد.

فیلم The Ice Age Adventures of Buck Wild

کارگردان: جان سی. دانکین

تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۴۰۰ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۲)

سری فیلم‌های انیمیشنی عصر یخبندان یا همان Ice Age، دو دهه است که منتشر می‌شوند و طرفداران بسیاری را هم به دست آورده‌اند. تا به حال ۵ فیلم اصلی از این سری منتشر شده و عملا همه آن‌ها ماجراجویی شخصیت‌های اصلی از جمله یک ماموت به نام مندی (Mandy)، ببری به نام دیگو (Diego) و یک تنبل زمینی به نام سید (Seed) را دنبال می‌کردند. با این حال، پس از گذشت چند قسمت، کاراکترهای متفاوت و تازه‌ای به جمع شخصیت‌های اصلی اضافه شدند؛ مانند ادی (Eddie) و کرش (Crash) که موش درختی هستند و یک خواهرخوانده ماموت به نام الی (Elie) دارند. همچنین در قسمت سوم این سری که با جهان دایناسورها مرتبط بود، با یک راسو به نام باک (Buck) آشنا شدیم که فوق‌العاده شجاع بود و شخصیت آن مورد استقبال طرفداران قرار گرفت؛ گرچه داستان او در قسمت چهارم و پنجم عصر یخبندان ادامه پیدا نکرد.

با این وجود، مدتی پیش یک تریلر رسمی از اسپین آف جدید سری عصر یخبندان منتشر شد که در آن، موضوع کاملا درباره شخصیت باک خواهد بود. در این فیلم انیمیشنی که The Ice Age Adventures of Buck Wild نام دارد، کرش و ادی که زندگی خود را پس از جدا شدن از خواهرخوانده خود بی‌معنا می‌بینند، به دنبال یک ماجراجویی می‌روند. اما هر جا می‌روند و هر کاری که انجام می‌دهند، چندان باب میل نیست، تا اینکه بالاخره دوباره راهی به جهان دایناسورها پیدا کرده و در آنجا توسط باک نجات داده می‌شوند. پس از آن نیز تصمیم می‌گیرند تا در کنار باک بمانند و به نحوی زندگی متفاوتی را تجربه کنند، بدون اطلاع از اینکه جهان دایناسورها خود با تهدیدهای تازه‌ای مواجه شده و حال مندی، الی، دیگو و سید سعی می‌کنند تا آن‌ها را نجات دهند!

فیلم Moonfall

کارگردان: رولند امریش

تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ (۴ فووریه ۲۰۲۲)

ما در مدرسه خوانده‌ایم که انسان موفق شد حدود ۵۰ سال پیش، برای اولین بار روی ماه قدم بگذارد و حتی روی آن عکس بگیرد! با این وجود، چه می‌شود اگر این حقیقت فقط و فقط یک دروغ باشد؟ اینکه انسان هرگز پا روی ماه نگذاشته و ناسا موضوعی را مخفی کرده باشد که می‌تواند به انقراض نسل بشر و نابودی زمین منجر شود!

در فیلم Moonfall، یک راز بزرگ از بشریت درباره ماه مخفی می‌ماند، تا اینکه بالاخره یک نیرو ناشناخته آن را به سمت زمین می‌کشاند تا با برخوردی سنگین، کل زمین نابود شود. با این حال، چند هفته پیش از آنکه زمین به کلی نابود شود و بشریت منقرض شود، یک فضانورد قدیمی به نام جو فاولر (Jo Fowler) با بازی هلی بری (Halle Berry) اظهار می‌کند راه نجات را می‌داند! اما هیچکس حرف او را قبول نمی‌کند و ایده جو را کاملا خارج از منطق می‌خوانند؛ به جز یک دانشمند و همکاری قدیمی به نام برایان هارپر (Brian Harper) با بازی پاتریک ویلسون (Patrick Wilson)، که کاملا نظریه نجات زمین را قبول دارند. با این حال وقتی که قرار باشد همه چیز نابود شود، آیا موافقت و مخالفت رئیس‌ها با نظریه اهمیتی هم دارد؟ به همین دلیل نیز آن‌ها به دنبال یک ماموریت غیرممکن به فضا می‌روند تا پرده از اسرار ماه بردارند؛ قمری که هرگز آن چیزی که فکرش را می‌کردید نیست!

فیلم Blacklight

کارگردان: مارک ویلیامز

تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ (۱۱ فووریه ۲۰۲۲)

لیام نیسون (Liam Neeson) بازیگر معروف و مطرح سینمای هالیوود که کسب سه جایزه گلدن گلوب (Golden Globe) را هم در کارنامه پرافتخار خود دارد، در جدیدترین اثر سینمایی مارک ویلیامز به نام Blacklight حاضر خواهد شد؛ جایی که در نقش تراویس بلاک (Travis Block) که یک مامور دولتی است، باید راز بزرگی از نیروهای مخفی که دورانی با آن‌ها همکاری می‌کرده را پیدا کند.

در این اثر سینمایی اکشن، بلاک به عنوان یک مامور بازنشسته، قصد دارد تا ادامه زندگی خود را همراه با نوه کوچک و خانواده‌اش بگذراند تا از بیزنس‌های مخفی به کلی دور شود. با این حال، گذشته یک فرد هرگز قابل پاک شدن نیست و او نیز کارهایی را انجام داده که شاید هرگز از عواقب آن خبر هم نداشته است! تا حدی که پس از مدتی خود را به عنوان هدف نیروهای FBI دیده و نوه دوست داشتنی او ربوده می‌شود. با این حال، بلاک که یکی از ماموران قدیمی و کار کشته است، به جای اینکه خودش را ببازد و زمین‌گیر شود، رئیس سابقش را تهدید کرده و سعی می‌کند تا سازمان او را به کلی درگیر کند تا زمانی که از امنیت خانواده خود مطمئن شود.

فیلم Death On The Nile

کارگردان: کنت برانا

تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ (۱۱ فووریه ۲۰۲۲)

در سال ۲۰۱۷، پس از مدت‌ها بالاخره یک فیلم کامل و درست حسابی از ماجراجویی‌های کارآگاه پوآرو معروف ساخته شد. کنت برانا (Kenneth Branagh) کارگردانی این اثر معروف را بر عهده داشت و داستان رمان قتل در قطار سریع‌السیر شرق را با بازیگران مطرح مانند جانی دپ (Johnny Depp) و ویلم دفو (Willem Dafoe) روایت می‌کرد. این اثر که با هزینه ۵۵ میلیون دلاری ساخته شده بود، توانست فروش ۳۵۰ میلیون دلاری را به دست آورد که برای این سبک و هدفی که سازندگان در سر داشتند، یک موفقیت نسبی محسوب می‌شد. اما در سال ۲۰۱۹، ایده ساخت دنباله این اثر داده شد و حال پس از گذشت سه سال بالاخره می‌توانیم شاهد ادامه ماجراهای هرکول پوآرو باشیم.

مرگ بر روی نیل یا Death On The Nile نام دنباله جدید کنت برانا بر اساس رمانی با همین نام نوشته آگاتا کریستی (Agatha Christie) است که در آن، اینبار هرکول پوآرو به سرزمین مصر برای تعطیلات می‌رود؛ در حالی که متوجه یک قتل و داستان عشقی مرموز می‌شود که با آن ارتباط دارد. آرمی همر (Armie Hammer)، گل گدوت (Gal Gadot) و لتیشیا رایت (Letitia Wright) در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند و جالب است بدانید که هزینه ساخت این اثر، حدودا دوبرابر قطار سریع‌السیر بوده و معادل با ۹۰ میلیون دلار است.

فیلم Marry Me

کارگردان: کت کویرو

تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ (۱۱ فووریه ۲۰۲۲)

یک خواننده مشهور پاپ (با بازی جنیفر لوپز) قصد دارد تا در باغ بزرگ مدیسن اسکوئر با معشوقه خود ازدواج کند، با این وجود دقیقا چند ثانیه پیش از آنکه زن و شوهر خوانده شوند، او متوجه خیانت معشوقه خود شده و همسر آینده‌اش را پس می‌زند! این در حالی است که بعد از انجام این کار که در مقابل جمع بزرگی از طرفدارانش انجام شده بود، ناگهان تصمیم می‌گیرد تا با اولین غریبه‌ای که به چشمش می‌خورد ازدواج کند! حال پس از اینکه او با این غریبه که اون ویلسون (Owen Wilson) نقش آن را بازی می‌کند، خیلی اتفاقی و سریع ازدواج کرد، متوجه می‌شود که باید با زندگی مشترک کنار بیاید. آن هم در حالتی که هیچکدام از آن‌ها ایده‌ای از گذشته و زندگی شخصی همدیگر ندارند و باید دو جهان ناشناخته را به هم برسانند.

فیلم Uncharted

کارگردان: روبن فلیشر

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ (۱۸ فووریه ۲۰۲۲)

بازی‌های ویدیویی داستان‌محور طی دو دهه گذشته، مرزهای نزدیک‌تری را با آثار سینمایی و ادبیات ایجاد کرده‌اند. طوری که وقتی شما یک بازی با داستان قوی را تجربه می‌کنید، عملا یک فیلم سینمایی پر از هیجان و تنش را دنبال کرده‌اید که اینبار به جای اینکه فقط بیننده آن باشید، خود کاملا درگیرش بوده‌اید. با این حال، برخی مواقع داستان بعضی از بازی‌ها خود به حدی جذاب است که از روی آن فیلم‌های اقتباسی ساخته می‌شود؛ مانند فیلم سال گذشته Mortal Kombat 2021 و همچنین Sonic The Hedgehog که هر دو با استقبال نسبی طرفداران مواجه شدند.

با این وجود اگر بحث داستان بازی‌ها در میان باشد، استودیو ناتی داگ (Naughty Dog) بدون شک یکی از بهترین‌هایی است که روایت‌های جذاب نویسندگان خود را طی دو دهه گذشته در قالب بازی‌هایی جذاب ارائه کرده است. حال یکی از شاهکارهای این استودیو The Last of Us بود که سریال آن با بازی پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در دست ساخت قرار گرفته است. دیگر سری معروف آن هم Uncharted است که از زمان عرضه کنسول پلی استیشن 3 شناخته می‌شود و همین ماه فیلم اقتباسی آن اکران خواهد شد!

تام هالند (Tom Holland) که مدتی پیش در فیلم بی‌نظیر و فوق‌العاده موفق Spider-Man: No Way Home در نقش مرد عنکبوتی (Spider-Man) حاضر شده بود، حال در این فیلم نقش شخصیت اصلی سری بازی Uncharted، یعنی نیتن دریک (Nathan Drake) را بازی می‌کند و به دنبال گنجی است که داستان مشابه آن را در عناوین قدیمی سری دیده بودیم. مارک والبرگ (Mark Walhberg)، سوفیا تیلور علی (Sophia Taylor Ali) و آنتونیو بندریاس (Antonia Banderas) از بازیگران معروف این فیلم هستند.

فیلم Dog

کارگردان: رید کارولین، چانینگ تاتوم

تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ (۱۸ فووریه ۲۰۲۲)

چانینگ تاتوم (Channing Tatum) کارگردان این اثر سینمایی، خود در نقش اصلی فیلم به عنوان یک افسر ارتش ظاهر خواهد شد که می‌خواهد دوباره به خدمت دولت بازگردد. با این حال، اولین ماموریتی که به او داده می‌شود، این است که بتواند سگ معروف یکی از سربازانی که تازه فوت شده را به مراسم خاکسپاری آن برساند. در ابتدا این کار فوق‌العاده راحت به نظر می‌رسد؛ یک سگ را داخل ماشین گذاشته و سپس به مقصد می‌رسانیم، تمام. اما هرگز قرار نیست تا چنین اتفاقی رخ دهد!

در واقع این سگ که در عملیات مختلف شرکت داشته و شناخته شده است، به هرکسی اعتماد نمی‌کند، در نتیجه وقتی که او به عنوان یک غریبه به آن نزدیک می‌شود، ایجاد رابطه دوستی بسیار دشوار خواهد شد. حال در این مسیر کوتاه تا مراسم خاکسپاری، این سرباز و سگ باید با یکدیگر کنار بیایند، آن هم در وضعیتی که چندین قانون شکنی انجام داده و حتی تا پای مرگ هم می‌روند!

سریال‌های مورد انتظار بهمن ۱۴۰۱

در ماه گذشته شاهد پخش شدن سریال‌های مورد انتظار بسیاری بودیم که یکی از آن‌ها پیس میکر (Peacemaker) با بازی جان سینا (John Cena) بود. همچنین در ماه‌های گذشته اکثرا شاهد پخش یک سریال ابرقهرمانی بوده‌ایم، در حالی که این ماه نه استودیو مارول برنامه خاصی دارد و نه سریال جدید از ابرقهرمانان دنیای دی سی پخش می‌شود. با این وجود، چند سری جدید خارج از دنیای ابرقهرمان‌ها هستند که می‌توانند شما را در بهمن ۱۴۰۰ سرگرم نگه دارند.

سریال Ozark (فصل چهارم)

کارگردان: مارک ویلیامز، بیل دوبوک

تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲)

اگر به سریال‌های درام و جنایی در سبک Breaking Bad علاقه دارید، پس احتمالا مجموعه Ozark را از شبکه استریم نتفلیکس تماشا کرده‌اید. در این سریال، جیسون بیتمن (Jason Bateman) و لورا لینی (Laura Linney) نقش خانواده‌ای را بازی می‌کنند که در ابتدا همه چیز آن عادی و کاملا سالم به نظر می‌رسد؛ تا اینکه متوجه می‌شویم پدر خانواده، با یک توزیع کننده مواد مکزیکی در ارتباط است! به همین دلیل نیز برای رهایی از مشکلات و بدهی که دارد، مجبور می‌شود تا منزل خود را از شیکاگو ترک کرده و همراه با خانواده به اوزارکس در ایالت میزوری برود.

از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۰ نیز طی سه فصل شاهد درگیر بودن این خانواده و مشکلات آن‌ها سر همین جریان و مسائل مختلف دیگر بوده‌ایم. اما در فصل چهارم که در قالب ۷ قسمت و در دو بخش جداگانه پخش می‌شود، ظاهرا مسائلی مربوط به گذشته، به سراغ خانواده بیرد خواهد آمد. در توضیحات فصل چهارم نوشته شده که برخی گناهان گذشته هرگز خاک نمی‌شوند و بزرگ‌ترین تهدیدها از ریشه خون می‌آید. این یعنی احتمالا بنا بر دلایلی از اشتباهات گذشته این زن و شوهر، شاید یکی از آن‌ها یا نزدیکانی که دارند گروگان گرفته شوند تا شرایط از فصل دوم و سوم حتی سخت‌تر شود!

فصل چهارم Ozark، آخرین سیزن این سریال بوده و بخش دوم آن اواسط سال ۱۴۰۱ پخش خواهد شد.

سریال Servant (فصل سوم)

کارگردان: ام. نایت شیامالان، دانیل سکهایم

تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۴۰۰ (۲۱ ژانویه ۲۰۲۲)

در سال ۲۰۱۹، یک سریال فوق‌العاده مهیج و روانشناختی برای طرفداران آثار ترسناک منتشر شد. سریال Servant، روایتگر داستان زن و شوهری است که پس از ۹ ماه صبر برای دیدن فرزند تازه به دنیا آمده خود، در عرض ۱۳ هفته آن را از دست می‌دهند! این غم بزرگ قاعدتا چیزی نیست که یک مادر به راحتی با آن کنار بیاید، به همین دلیل نیز دوروتی (Dorothy) یک عروسک را به عنوان فرزند خود نگهداری می‌کند تا شرایط او بهبود پیدا کند. در واقع آن‌ها این عروسک را مثل فرزند خود دوست دارند و حتی برای آن یک خدمتکار نیز استخدام می‌کنند تا مراقب او باشد! گرچه با گذشت زمان، متوجه می‌شوید که این خدمتکار اصلا یک فرد ساده نیست.

برای افرادی که به نقطه اوج‌های گاه و بیگاه آثار تلویزیونی علاقه دارند، سریال Servant یک گزینه کاملا مناسب است، تا حدی که فقط دیدن قسمت اول آن کافیست تا در داستان غرق شوید. این سریال که از سال ۲۰۱۹ پخش شده، تاکنون دو فصل پخش شده و دو فصل مانده دارد که یعنی با دیدن سیزن سوم، می‌توانید انتظار یک پایان عجیب که زمینه را برای فصل چهارم آماده می‌کند باشید.

سریال The Afterparty

کارگردان: کریستوفر میلر

تاریخ انتشار: ۸ بهمن ۱۴۰۰ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۲)

در یک شب قتلی صورت می‌گیرد، اما برای اینکه بدانیم چه کسی و چطور این کار را انجام داده، خود بیننده باید در نقش یک کارآگاه ظاهر شده و هر قسمت از سریال The Afterparty را دنبال کند! در هرکدام از اپیزودهای این سریال، آن شب مورد نظر از زاویه دید افراد مختلف دیده شده و ژانر کاملا متفاوتی را خواهد داشت. با این حال، می‌توانید در هر قسمت به دنبال سرنخ‌هایی بگردید که در نهایت شما را به جواب رسانده و در قسمت آخر مشخص خواهد شد.

تیفانی هدیش (Tiffany Haddish)، در این سریال به عنوان کسی که در شب مراسم ویژه حضور دوباره در مدرسه (پس از فارغ التحصیلی) به دنبال قاتل می‌گردد حاضر شده و دیگر بازیگران از جمله سم ریچاردسون (Sam Richardson)، بن شوارتز (Ben Schwartz) و ایلانا گلیزر (Illana Glazer) در آن ایفای نقش خواهند کرد.

سریال Raising Dion (فصل دوم)

کارگردان: دنیس لیو، کارول باربی

تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ (۱ فووریه ۲۰۲۲)

تاکنون انواع فیلم‌های ابرقهرمانی منتشر شده‌اند و انواع و اقسام قهرمان‌ها از جمله سوپرمن، بتمن، مرد عنکبوتی و .. را دیده‌ایم. با این حال، اکثر این ابرقهرمان‌ها در زمان کودکی، چنین قدرت‌های ویژه‌ای را نداشته‌اند! اما تصور کنید که یک کودک ۸-۹ ساله، دارای برخی قدرت‌های ویژه باشد که او را به یک ابرقهرمان کوچک تبدیل می‌کنند؛ این سریال Raising Dion است!

در این سریال، دیون پسری هشت ساله است که پدر و مادر او متوجه عجیب بودن قدرت‌هایش می‌شوند و نهایتا پی می‌برند که او توانایی‌های بسیار ویژه‌ای دارد. با این وجود، بزرگ کردن بچه‌ای که با سایر کودکان خیلی خیلی فرق می‌کند، زمینه اصلی و دغدغه پدر و مادر دیون خواهد بود، در حالی که در فصل اول یک تهدید بزرگ به نام Crooked Man در مقابل دیون ظاهر شد و حال در فصل دوم، تهدیدهای بیشتری او و خانواده‌اش را هدف قرار می‌دهند.

سریال Pam And Tommy

کارگردان: کریگ گیلسپی

تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ (۲ فووریه)

کارگردان فیلم Cruella، حال برای ساختن سریالی براساس اولین ویدیو وایرال شده تاریخ حاضر شده است. سریال Pam And Tommy در واقع روایتگر رسوایی ستاره سریال Baywatch، یعنی پاملا اندرسون (Pamela Anderson) با درامر یک گروه موسیقی به نام تامی لی (Tommy Lee) است که لیلی جیمز (Lily James) و سباستین استن (Sebastian Stan) نقش آن‌ها را ایفا خواهند کرد.

حال جالب است بدانید که نقش این دو بازیگر در این سریال، بنا بر کارهای اخیر آن‌ها کاملا بی‌ربط و عجیب خواهد بود. لیلی جیمز تا پیش از این سریال نقش سیندرلا را بازی کرده و استن نیز بیشتر به خاطر حضور در دنیای سینمایی مارول در نقش سرباز زمستان شناخته می‌شود. با این وجود، با دیدن تریلر و تصاویر این اثر متوجه می‌شوید که چهره آن‌ها برای نقش‌های جدیدی که دارند چقدر تغییر کرده و چه خوب این کاراکترها را به تصویر می‌کشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا