تماشا کنید: تریلر فیلم Blacklight منتشر شد

تریلری اکشن و جذاب!

فقط چند چیز در زندگی وجود دارد که می‌توان آنها را قطعی دانست، مرگ، مالیات، و حضور لیام نیسون در فیلم‌های سینمایی اکشن که در آن خلافکاران را تا سر حد مرگ کتک می‌زند. Blacklight با کارگردانی مارک ویلیامز، که در آن نیسون نقش تراویس بلاک را بازی می‌کند، یک کارچاق‌کن فریلنسر دولتی که خانواده‌اش وقتی بلاک به افشای اسرار وحشتناک دولتی نزدیک می‌شود، تهدید می‌شود. واضح است که این افراد هرگز فیلم Taken را تماشا نکرده‌اند، در غیر این صورت قانون اصلی را می‌دانستند، هر کاری که می‌کنید، هرگز سراغ خانواده نیسون نروید.

تریلر فیلم Blacklight کل اسلحه‌های لوتا، مبارزات تن به تن مهیج و ماشین‌های در حال انفجار را نشان می‌دهد، همراه با چند غافلگیری فوق‌العاده که فقط در یک وسیله نقلیه هیجان‌انگیز از نیسون پیدا می‌کنید. مانند Taken، یک هسته احساسی به‌طور شگفت‌انگیزی به این اثر جان می‌بخشد، صحنه بازی بلاک با نوه خود که از اهمیت مفهوم خانواده برای بلاک می‌گوید.

ترلر فیلم Blacklight و صحنه‌های اکشن جذاب

 Blacklight از ۱۱ فوریه به طور انحصاری در سینماها عرضه خواهد شد. آیا این بدان معناست که روز ولنتاین با انرژی نیسون رقم خواهد خورد؟ در بلک لایت همچنین آیدان کوین و امی راور-لمپمن ایفای نقش می‌کنند. اعتماد، هویت، و خطر قدرت کنترل نشده، یک عامل مخفی را در فیلم اکشن و هیجان انگیز Blacklight به کارگردانی مارک ویلیامز افشا خواهد کرد که بینندگان را شگفت زده می‌کند. تراویس بلاک در سایه‌ها زندگی کرده و برای روشنایی می‌جنگد. بلاک که یک فریلنسر مستقل دولتی است، مرد خطرناکی به حساب می‌آید که وظایفش شامل بیرون آوردن ماموران بزرگ از موقعیت‌های پنهانی است.

وقتی بلاک متوجه می‌شود که برنامه‌ای به نام عملیات وحدت به دلایلی که فقط رئیس بلاک، رئیس اف‌بی‌آی می‌داند، شهروندان عادی را هدف قرار داده، برای متوقف کردن آن‌ها از یک روزنامه‌نگار کمک می‌گیرد، اما گذشته و حال او در این مسیر با هم برخورد می‌کنند. زندگی دختر و نوه او تهدید می‌شود و شرایط خانوادگی او بهم می‌ریزد. اکنون بلاک باید افرادی را که دوست دارد نجات دهد و حقیقت را افشا کند. وقتی اسراری در Blacklight پنهان می‌شوند هیچ چیز و هیچ کس ایمن نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا