زمان اعلام نامزدهای مراسم برترین بازی‌های سال مشخص شد

منتظر باشید

زمان اعلام نامزدهای مراسم برترین بازی‌های سال مشخص شد مهسا سپاهی ۰ ۲۲ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
مراسم برترین بازی‌های سال

به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که از تاریخ اعلام نامزدهای مراسم برترین بازی‌های سال یا همان The Game Awards خبر می‌دهد.

مراسم The Game Awards یکی از رویدادهای مهم صنعت ویدیو گیم به حساب می‌آید که هر ساله برگزار می‌شود. در این ایونت هیجان‌انگیز، توسعه‌دهندگان حاضر هستند و بازی‌های مختلف معرفی می‌شوند. همچنین، در مراسم The Game Awards از بین صدها بازی خوش‌ساخت، چندین اثر به عنوان نامزد انتخاب شده و به آن‌ها جوایزی تعلق می‌گیرد. امسال، همه انتظار Game Awards 2020 را می‌کشند.

طبق اطلاعات منتشر شده، مراسم برترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ قرار است در هفته‌ی آینده برگزار شود. به تازگی جف کیلی (Geoff Keighley) در حساب رسمی توییتر خود از زمان معرفی نامزدهای مراسم The Game Awards امسال خبر داده است. او قرار است به صورت زنده در ساعت ۲۰:۳۰ روز چهارشنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۹ به وقت ایران (مصادف با ۱۸ نوامبر سال جاری میلادی)، بازی‌هایی که نامزد جایزه‌ی مراسم The Game Awards هستند را معرفی کند.

جالب است بدانید جف کیلی مدتی پیش اعلام کرده بود اگر یک بازی در سال‌های گذشته عرضه شده باشد اما هنوز به فعالیت موفقیت‌آمیز خود ادامه بدهد، داورها می‌توانند آن را نامزد دریافت جایزه‌ی‌ مخصوصی کنند. از سوی دیگر، سال ۲۰۲۰ را می‌توان یکی از سال‌های قابل توجه و موفق صنعت ویدیو گیم به حساب آورد که با وجود شیوع ویروس کرونا، توسعه‌دهندگان بازی‌های مهم و پرطرفداری را منتشر کردند. پس رقابت امسال قرار است بسیار هیجان‌انگیز باشد.

لازم به ذکر است که متاسفانه بازی Cyberpunk 2077 در مراسم برترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ حاضر نخواهد بود. دلیل این اتفاق، به تاخیر افتادن تاریخ انتشار این بازی نقش‌آفرینی مورد انتظار بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا