تاریخ پخش تریلر جدید فیلم The Flash اعلام شد

بعد از ۵ سال...

تریلر جدید فیلم The Flash

پس از مدت‌ها انتظار، به نظر می‌رسد که سازندگان بالاخره تصمیم گرفتند تا تاریخ پخش تریلر جدید فیلم The Flash را اعلام کنند، در حالی که از هیجان انتظار آن به شدت کم شده است.

مدت‌هاست که منتظر اکران فیلم مختص به شخصیت فلش (Flash) هستیم. سال گذشته در یک تیزر بسیار هیجانی، دیده بودیم که در این اثر سینمایی، قرار است تا فلش از جهان سینمایی دی سی (DCEU) که زک اسنایدر آن را ساخته بود، به چند جهان موازی برود و مشکلی را حل کند که شاید به نابودی مولتی ورس دی سی منجر شود.

در این تیزر ما مشاهده کردیم که چطور بازیگران و شخصیت‌های قدیمی دنیای دی سی در آن ایفای نقش خواهند کرد و حتی نسخه‌های مختلفی از بتمن (Batman)، از جمله شخصیت قدیمی آن با بازی مایکل کیتون (Micheal Keaton) و همچنین بن افلک (Ben Affleck) قرار است تا در این اثر سینمایی حاضر باشند. این موضوع توانسته بود تا به طرز شگفت‌انگیزی هیجان طرفداران را برای تماشای این اثر سینمایی بالا ببرد، اما رفته رفته با تماشای اتفاقاتی که افتاد، دیگر فیلم The Flash جذابیت سابق را برای هواداران دنیای دی سی و بینندگان فیلم‌های ابرقهرمانی ندارد.

بازیگر نقش فلش، ازرا میلر (Ezra Miller)، عملا برای مدتی عقل خود را از دست داده بود و دست به کارهایی می‌زد که در شأن یک ستاره هالیوود نیست. سپس جیمز گان (James Gunn) روی کار آمد و با گرفتن مدیریت استودیو دی سی (DC Studios)، تصمیم گرفت تا عملا کاراکترهایی مثل سوپرمن (Superman)، واندروومن (Wonder Woman)، و همچنین بلک ادم (Black Adam)، دیگر با بازی بازیگران سابق خود در هیچ اثر سینمایی جدیدی از جمله The Flash حاضر نشوند.

این در حالی است که اکنون پس از گذشت ۵ سال از خبر ساخت فیلم The Flash، که قرار بود تا تغییرات بسیاری را وارد دنیای سینمایی دی سی کرده و پایه‌گذار یک جهان متفاوت و تازه باشد، تاریخ پخش تریلر آن اعلام شده است.

تاریخ پخش تریلر جدید فیلم The Flash

طبق اعلام رسمی، ظاهرا کمپانی برادران وارنر بعد از گذشت ۱۷ سال، قصد دارند تا اولین تبلیغات خود را حین پخش مسابقات ورزشی در آمریکا پخش کنند. این دوره از مسابقات که از اوایل بهمن ماه از سر گرفته می‌شوند، به مدت چند هفته خواهند بود و حین آن‌ها، تریلرها و تیزرهایی از آثار بزرگ، مانند فیلم مورد انتظار Ant-Man And The Wasp: Quantumania پخش خواهد شد و به نظر می‌رسد که اینبار، شاهد تریلر فیلمی از جهان دی سی نیز خواهیم بود.

تریلر جدید فیلم The Flash قاعدتا برخی جزئیات افشا شده در تیزر دو سال پیش را اصلاح خواهد کرد، اما باید دید که چه چیزی بعد از این همه تغییر و عوض کردن بازیگران، نتیجه کار استودیو دی سی خواهد بود. داستان این اثر سینمایی درباره بحرانی مولتی ورسی است که طی آن، برخی از جهان‌ها از جمله DCEU نابود می‌شوند و خط زمانی آن‌ها برای همیشه به دست فراموشی سپرده می‌شود. با این حال، برای به تصویر کشیدن چنین اتفاقی، باید حماسه خیلی جذابی را سر هم کرد و به نمایش گذاشت، در غیر این صورت، طرفداران از قبل هم ممکن است که نا امیدتر شوند.

به هر حال جیمز گان قصد دارد تا دنیای سینمایی دی سی را به مسیری متفاوت هدایت کند، اما اینکه چطور این کار را انجام می‌دهد، بسیار دارای اهمیت خواهد بود. اینکه تمامی بازیگرانی قدیمی از فیلم‌ها پاک شده‌اند، نشانه بهتر شدن اوضاع نیست، بلکه او می‌توانست ضمن معرفی کاراکترهای جدید از جهانی تازه، شخصیت‌های قدیمی را فدا کند. یعنی کاری انجام بدهد که شخصیت‌های قدیمی سوپرمن، واندروومن، فلش و حتی بلک ادم، به یک نتیجه پایانی برسند، سپس با آن‌ها خداحافطی شود. تصمیم عجولانه جیمز گان، ممکن است فاجعه‌ای بزرگ‌تر از DCEU را طی سال‌های آینده خلق کند.

اما نظر شما درباره فیلم مورد انتظار The Flash و تصمیم‌های اخیر مدیر استودیو دی سی چیست؟ این اثر سینمایی در تاریخ ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۳) اکران خواهد شد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا