آیا آلفرد پنی ورث در فیلم The Flash حضور دارد؟

خداحافظی با آلفرد پنی ورث DCEU؟

آلفرد پنی ورث در فیلم The Flash

به تازگی بازگشت آلفرد پنی ورث در فیلم The Flash تائید شده است. اخیرا تریلری از این اثر به نمایش درآمده که در بخشی از این شخصیت را می‌بینیم.

در حالی که فیلم The Flash قرار است در خط داستانی مولتی‌ورسی خود بتمن (Batman) مایکل کیتون (Michael Keaton) و سوپرگرل (Supergirl) ساشا کال (Sasha Calle) را به جای بتمن بن افلک (Ben Affleck) و سوپرمن (Superman) هنری کویل (Henry Cavill) داشته باشد، اما این به معنای کنار گذاشته شدن تمام شخصیت‌های اصلی دنیای توسعه‌یافته دی سی (DCEU) در این فیلم نیست.

پیش از این حضور بتمن بن افلک در این اثر تائید شده بود، اما آیا یار دوست‌داشتنی و همیشگی او یعنی آلفرد پنی ورث (Alfred Pennyworth) نیز او را همراهی می‌کند؟

آخرین تریلر جدیدی از فیلم فلش به نمایش درآمده که صحنه‌های جدیدی را شامل می‌شود. اما شاید مهم‌ترین لحظه این تریلر مربوط به نمایش آلفرد پنی ورث در فیلم The Flash باشد که مانند قبل، جرمی آیرونز (Jeremy Irons) نقش او را ایفا می‌کند. او آخرین بار در فیلم Zack Snyder’s Justice League دیده شده بود و احتمالا فیلم The Flash، آخرین ایفای نقش جرمی آیرونز به عنوان آلفرد پنی ورث باشد.

البته این احتمال وجود دارد که حضور پایانی آلفرد پنی ورث در دنیای توسعه‌یافته دی سی با فیلم Aquaman and the Lost Kingdom رقم بخورد، زیرا که بن افلک در جریان فیلمبرداری این اثر حضور داشت، البته مشخص نیست که صحنه‌های او به نسخه نهایی فیلم راه پیدا کنند یا خیر.

فیلم جدید بتمن با نام The Brave and the Bold به عنوان بخشی از دنیای دی سی (DC Universe) هم اکنون در دست ساخت قرار دارد و قرار است بازیگری جدید در آن نقش بتمن را ایفا کند. به احتمال زیاد نقش آلفرد پنی ورث را نیز یک بازیگر جدید در این اثر ایفا می‌کند. هنوز از نویسنده، کارگردان و تاریخ اکران این فیلم مورد انتظار اطلاعاتی نداریم.

فیلم The Flash در تاریخ ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۶ خرداد ۱۴۰۲) در سینماهای سراسر جهان اکران می‌شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا