تصاویری از واندروومن در فیلم The Flash منتشر شد

آخرین حضور گل گدوت در نقش واندروومن؟

واندروومن در فیلم The Flash

به تازگی تصاویری از حضور واندروومن در فیلم The Flash منتشر شده‌اند. نسخه دیجیتالی با کیفیت این اثر مولتی‌ورسی مدتیست که در دسترس قرار گرفته و اکنون طرفداران با دقت بیشتری می‌توانند آن را بررسی کنند.

فیلم The Flash از لحاظ تجاری یکی از بزرگترین شکست‌های شرکت برادران وارنر (Warner Bros) در چند سال اخیر بود. این اثر در طول دوره تولید طولانی خود با مشکلاتی مثل حواشی و جنجال‌های ازرا میلر (Ezra Miller) بازیگر نقش اول فیلم، تاخیرهای متعدد و چندین دور فیلمبرداری مجدد با هزینه بالا مواجه شد، اما در نهایت پس از اکران وضعیتی در باکس آفیس دارد که مدیران کمپانی به هیچ وجه انتظار آن را نداشتند، فیلم The Flash تا الان حتی موفق نشده که هزینه‌های ساخت خود را جبران کند.

پس از شکست تجاری این اثر، خیلی زود نسخه باکیفیت دیجیتالی آن در دسترس طرفداران قرار گرفت و اکنون آن‌ها می‌توانند تصاویری از حضور واندروومن در فیلم The Flash را ببینند که در سطح اینترنت منتشر شده‌اند. شما در زیر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

واندروومن در این اثر خیلی کوتاهی دارد و در یکی از صحنه‌ها برای نجات دادن بتمن و فلش وارد عمل می‌شود. او مانند همیشه زره آمازون خود را پوشیده و تقریبا مانند همیشه به نظر می‌رسد. با این حال نکته‌ای که وجود دارد این است که احتمال دارد تا دیگر هیچ وقت گل گدوت (Gal Gadot) را در نقش واندروومن نبینیم، زیرا قبل از روی کار آمدن جیمز گان (James Gunn) برای رهبری ریبوت دنیای دی سی (DCU) ساخت فیلم Wonder Woman 3 لغو شده بود و تا الان نیز اطلاعاتی از آینده این شخصیت و بازیگر آن در دسترس نیست.

فیلم The Flash که با بودجه ۲۰۰ تا ۲۲۰ میلیون دلاری ساخته شده، تا به الان حدود ۲۶۸ میلیون دلار در سطح جهانی فروش داشته است و غیر ممکن است که به سودآوری برسد.

3.5 8 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا