#مهسا_امینی

تاریخ انتشار اولین DLC بازی Minecraft Dungeons مشخص شد

Jungle Awakens جولای 2020 منتشر می‌شود!

تاریخ انتشار اولین DLC بازی Minecraft Dungeons مشخص شد امیر سلیمی ۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Minecraft Dungeons

استودیو Mojang از تاریخ انتشار اولین بسته الحاقی بازی Minecraft Dungeons رونمایی کرد؛ Jungle Awakens در تیر ماه ۱۳۹۹ (مصادف با جولای ۲۰۲۰) منتشر خواهد شد.

استودیو Mojang پیش‌تر از انتشار دو بسته الحاقی به عنوان بخشی از Hero Pass برای بازی Minecraft Dungeons خبر داده بود؛ حال این استودیو فرست‌پارتی ایکس‌باکس در وبلاگ خود، تاریخ انتشار اولین DLC بازی را مشخص کرده است. Jungle Awakens مجموعه ماجراجویی سه مرحله‌ای است که در جنگل روایت می‌شود. در کنار سلاح‌ها، زره‌ها و آیتم‌های جدید، دشمن‌های تازه‌ای همچون زامبی‌های جنگلی بخشی از این بسته الحاقی خواهند بود.

Creeping Winter، نام دومین بسته الحاقی بازی است که هنوز تاریخ انتشار دقیقی را دریافت نکرده است، اما انتظار می‌رود تا در اواخر سال جاری منتشر گردد. علاوه بر این، به‌زودی قابلیت کراس‌پلتفرم به صورت رایگان در اختیار بازیکنان عنوان Minecraft Dungeons قرار خواهد گرفت.

در کنار این موارد، چندی پیش بود که استودیو Mojang با رونمایی از نام و لوگوی تازه خود، از گسترش فعالیت‌ روی فرنچایز ماینکرفت خبر داد. از همین رو، به نظر می‌رسد این استودیو در کنار بازی اصلی و Minecraft Dungeons، روی تولید فیلم و بازی‌های بیش‌تر از مجموعه ماینکرفت کار می‌کند.

در آخر، بازی اکشن نقش‌آفرینی Minecraft Dungeons، به عنوان نسخه‌ا‌ی فرعی از مجموعه‌ی Minecraft، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا