1%
  • 0/10

پوستر جدید سریال The Falcon And Winter Soldier از کاپیتان آمریکا جدید منتشر شد

سپر استیو در دست جان واکر

پوستر جدید سریال The Falcon And Winter Soldier از کاپیتان آمریکا جدید منتشر شد ۱ ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ کپی لینک
سریال The Falcon And Winter Soldier

شخصیت جان واکر (John Walker) اخیرا در سریال The Falcon And The Winter Soldier به عنوان کاپیتان آمریکا جدید شده و حال پوستری جدید نیز برای آن منتشر شده است.

پس از فیلم Avengers: Endgame، حال دنیای سینمایی مارول (MCU) با روال تازه‌ای جلو می‌رود که پیشتازان آن سریال‌های جدیدی هستند که به تازگی از شبکه دیزنی پلاس پخش می‌شوند. اولین اثر مارول در فاز چهارم این جهان سینمایی، با سریال WandaVision شروع شد که نظر مثبت کاربران و منتقدان را به همراه داشت. همچنین دو قسمت جدید از سریال The Falcon And Winter Soldier پخش شده که در آن سرگذشت شخصیت Falcon با بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie) را شاهد هستیم که سپر کاپیتان آمریکا توسط خود استیو راجرز (Steve Rogers) به او داده شده بود؛ اما آیا او برای همیشه کاپیتان آمریکای جدید می‌شود؟

با کاپیتان آمریکا جدید در سریال The Falcon And Winter Soldier آشنا شوید

سریال The Falcon And Winter Soldier

کسی که در تصویر بالا می‌بینید، متاسفانه یا شاید هم برای برخی طرفداران کتاب‌های کامیک مارول خوشبختانه، استیو راجرز نیست؛ بلکه نام او جان واکر (با بازی راسل وایات) است که به تازگی وارد سریال شده و به عنوان کاپیتان آمریکا جدید معرفی شده است!در قسمت دوم از سریال The Falcon And Winter Soldier بالاخره کسی که در تریلرهای این فیلم سپر کاپیتان آمریکا را به دست گرفته و وسط یک زمین فوتبال می‌دوید را دیدیم؛ در واقع سپر استیو توسط دولت آمریکا به دستان واکر رسیده است و همین امر باعث شده تا پس از دریافت نفرت فراوان توسط طرفداران، حال پوستر مخصوص خود را دریافت کند!معمولا مردم از این موضوع متنفر خواهند شد، اما در عین حال افرادی هم هستند که عاشق این جریان می‌شوند. به هر حال مجموعه‌های تلویزیونی برای این ساخته می‌شوند که افراد احساسات را لمس کنند و من امیدوارم که این سریال نیز وظیفه خود در این بخش را انجام داده باشد. خوشبختانه، آن‌ها زیاد از شخص من متنفر نخواهند شد؛ اما باید گفت که این باعث افتخار خواهد بود که در دنیای سینمایی مارول مورد تنفر طرفداران قرار بگیرم!من فکر نمی‌کنم که شخصیت‌های زیادی در دنیای سینمایی مارول با این موضوع که (به عنوان یک انسان عادی) به یکباره وارد جهان ابرقهرمانی بشوند، رو به رو شده باشند. او (جان واکر) به عنوان کاپیتان آمریکا جدید انتخاب شده و با همین روال سعی دارد تا خود را به بهترین شکل ممکن با روش خودش در این مقام جای دهد. با این وجود روش خاص او مانند استیو راجرز نیست، بلکه مانند یک سرباز عادی است که تمریناتش صرفا برای انجام دادن ماموریت و در نهایت کشتن افراد خواهد بود.راسل وایات اظهارات خود درباره این شخصیت را در برنامه USA Today به عنوان مهمان بیان کرده بود، اما آیا در ادامه سریال The Falcon And Winter Soldier باید شاهد دائمی شدن کاپیتان آمریکا جدید باشیم؟ به خاطر داشته باشید که استیو راجرز سپر را با رضایت کامل به دست سم ویلسون یا همان Falcon سپرده بود؛ اما هم‌اکنون باید این مجموعه را دنبال کنیم تا ببینیم که بالاخره چه زمانی خواسته کاپیتان آمریکا اصلی برآورده خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments