شایعه: بازنویسی فیلمنامه‌ی The Falcon and The Winter Soldier به دلیل شیوع ویروس کرونا

مارول ترجیح داد بخش‌های مربوط به بیوتروریسم را حذف کند

فیلمنامه‌ی The Falcon and The Winter Soldier

ظاهرا شیوع ویروس کرونا در تعداد قابل‌توجهی از کشورهای جهان، مارول را به دردسر انداخته و این استودیو را به تغییر در بخش‌هایی از فیلمنامه‌ی The Falcon and The Winter Soldier مجبور کرده است.

سریال تلویزیونی The Falcon and The Winter Soldier از اواخر سال گذشته‌ی میلادی وارد فاز تولید شد و روند فیلمبرداری همچنان ادامه دارد. احتمالا هم طی هفته‌های آینده شاهد به پایان رسیدن ضبط صحنه‌ها خواهیم بود. طبق گزارش‌های غیر رسمی که در فضای مجازی منتشر شده بودند، بخشی از این سریال ابرقهرمانی قرار بود در پورتوریکو جریان داشته باشد اما به دلیل زلزله‌هایی که در این مجمع‌الجزایر رخ داد، سازندگان تصمیم گرفتند تا لوکیشن را تغییر دهند. حالا هم گزارش دیگری منتشر شده که باز هم از تغییر در برنامه‌ها خبر می‌دهد.

چارلز مورفی (Charles Murphy) یکی از افرادی است که به افشای اطلاعات از فیلم‌ها و سریال‌های مورد انتظار می‌پردازد. او در گذشته بارها اطلاعات درستی را فاش کرده بود. همین مسئله هم باعث شده تا منبع موثقی تلقی شود. مورفی اخیرا ادعا کرده است با توجه به شایعه‌هایی که از سر صحنه‌ی فیلمبرداری به گوش او رسیده‌اند، بخشی از سریال The Falcon and The Winter Soldier قرار بود با محوریت بیوتروریسم باشد اما دیزنی به‌خاطر شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان تصمیم به بازنویسی فیلمنامه گرفته است.

اگر گزارش منتشر شده از سوی چارلز مورفی صحیح بوده و مارول به‌دنبال بازنویسی فیلمنامه‌ی The Falcon and The Winter Soldier باشد، بدون شک تعدادی از صحنه‌ها دوباره فیلمبرداری خواهند شد. مورفی همچنین در بخش دیگری از گزارش خود گفت مقابله با بیوتروریسم در قسمت‌های آغازین سریال قرار داشت اما قرار نیست مورد استفاده قرار بگیرد. در شرایط کنونی نمی‌توان صحت ادعای مورفی را درباره‌ی فیلمبرداری دوباره‌ی تعدادی از صحنه‌ها تایید یا رد کرد اما اینکه بخش‌هایی از اولین سریال مارولی دیزنی پلاس درباره‌ی بیوتروریسم بوده، موضوع چندان بعیدی نیست.

استودیوی مارول معمولا همزمان با آغاز روند ساخت فیلم‌ها و سریال‌های خود، یک شرکت مسئولیت محدود (LCC) ثبت می‌کند؛ سریال The Falcon and The Winter Soldier هم تحت عنوان Pandemic Productions, LLC مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارد. از آن‌جایی که کلمه‌ی Pandemic در زبان فارسی به «همه‌گیری جهانی یک بیماری» اشاره دارد، احتمال صحیح بودن ادعای چارلز مورفی بسیار بالا است. با وجود همه‌ی این گمانه‌زنی‌ها، به نظر نمی‌رسد به قطعیت در این موضوع برسیم؛ زیرا استودیوهای فیلمسازی معمولا تغییرات این چنینی را به‌طور رسمی اعلام نمی‌کنند.

آنتونی مکی در نقش سم ویلسون

آنتونی مکی (Anthony Mackie) که نقش فالکون را در دنیای سینمایی مارول بر عهده دارد، در بخشی از مصاحبه‌اش با وب سایت DailyBeast درباره‌ی روند ساخت سریال The Falcon and The Winter Soldier صحبت کرد:

از زمان مشارکت دیزنی در دنیای سینمایی مارول، اتفاقات بسیاری در حال رخ دادن است. ما تیمی داریم که نقش پشتیبان را بسیار خوب ایفا می‌کند. ویکتوریا آلونسو (Victoria Alonso)، لوئیس دسپوزیتو (Louis D’Esposito) و کوین فایگی (Kevin Feige) به همراه تعدادی دیگر همیشه در کنار ما بوده‌اند. اگر حس کنیم مشکلی وجود دارد، به‌راحتی می‌توانیم فردی را پیدا کنیم تا این موضوع را با او در میان بگذاریم. بنابراین، روند ساخت سریال عالی بوده است. البته در روند تولید چند باری به مشکل برخوردیم اما تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا روند ساخت به پایان برسد.

از دیگر بازیگران حاضر در The Falcon and The Winter Soldier می‌توان به سباستین استن (Sebastian Stan) در نقش سرباز زمستان، امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp) در نقش شارون کارتر و دنیل برول (Daniel Brühl) در نقش هلموت زمو اشاره کرد. در پایان، لازم به ذکر است که پخش این سریال در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا