روند ساخت بازی The Elder Scrolls: Legends متوقف شد

ظاهرا بتزدا امید آن‌چنانی به آینده‌ی این بازی ندارد

روند ساخت بازی The Elder Scrolls: Legends

شرکت Bethesda به طور رسمی اعلام کرد که روند ساخت محتوای جدید برای بازی کارتی The Elder Scrolls: Legends متوقف شده است و تیم سازنده تنها به پشتیبانی از آن ادامه خواهد داد.

عنوان The Elder Scrolls: Legends در ماه مارس سال ۲۰۱۷ میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و با توجه به شهرت زیاد و میزان بالای طرفداران سری TES شرکت بتزدا امید زیادی به آن داشت تا بتواند با عناوین مشهور کارتی مثل Hearthstone رقابت کند، اما در نهایت نتوانست به این هدف بزرگ دست یابد.

شرکت بتزدا امروز در ردیت به طور رسمی اعلام کرد که از این پس محتوای جدیدی برای The Elder Scrolls: Legends ساخته و منتشر نخواهد شد. بر این اساس، بسته‌ی الحاقی‌ای که قرار بود در فصل زمستان برای بازی در دسترس قرار بگیرد هم عرضه نخواهد شد. این اتفاق البته نسخه‌ی آسیایی بازی که توسط Gaea Mobile در حال ساخت است را تحت تاثیر قرار نخواهد داد.

شرکت بتزدا در متن بیانیه‌ی خود عنوان کرده است که بازی The Elder Scrolls: Legends هنوز هم برای دانلود و بازی روی تمام پلتفرم‌های موجود در دسترس است و می‌توانید از تجربه‌ی هر دو بخش تک‌نفره و آنلاین لذت ببرید. رویدادهای درون بازی معمول و پاداش‌های ماهانه هم همچنان به قوت خود باقی خواهند بود. در این بین اما روند ساخت محتواهای جدید و بسته‌های الحاقی متوقف شده است و تنها بخش پشتیبانی و حل مشکلات به کار خود ادامه خواهند داد.

شرکت بتزدا در انتهای بیانیه و برای تشکر از طرفداران، محتوای The Tamriel Collection را به تمام بازیکنان به طور رایگان اهدا خواهد کرد که شامل چند کارت و موارد دیگر است.

عنوان کارتی The Elder Scrolls: Legends هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ویندوز، سیستم عامل مک، اندورید و iOS در قالب یک بازی Free-to-Play در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا