#مهسا_امینی

آیا سال انتشار The Elder Scrolls VI سرانجام مشخص شده است؟

این بازی ظاهرا فاصله‌ی زیادی با انتشار دارد

آیا سال انتشار The Elder Scrolls VI سرانجام مشخص شده است؟ سورنا رضایی ۰ ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
سال انتشار The Elder Scrolls VI

در صورتی که گزارش اخیر نویسنده‌ی وب سایت Venture Beat صحت داشته باشد، سال انتشار The Elder Scrolls VI سرانجام مشخص شده است.

بتزدا سافتورکس، یک ناشر آمریکایی بوده و در کنار همکاری با دیگر شرکت‌ها برای ساخت بازی‌های ویدیویی، یک استودیوی داخلی با نام Bethesda Game Studios دارد. طبق اطلاعات رسمی، استیودیوی بتزدا در حال حاضر روی دو پروژه‌ی بزرگ به نام‌های The Elder Scrolls VI و Starfield کار می‌کند. تیم سازنده در قبال هر دو بازی ویدیویی بسیار سختگیرانه عمل کرده و علی‌رغم گذشت چند سال از رونمایی‌شان، هیچ گونه جزئیاتی به جز اطلاعات اولیه مانند ژانرها و ویژگی‌های کلی در دسترس نیست. همین مسئله باعث شده طرفداران بازی‌های نقش‌آفرینی عطش فراوانی برای آن‌ها داشته باشند.

جف گراب (Jeff Grubb)، نویسنده‌ی بخش گیم وب سایت Venture Beat است. او به واسطه‌ی منابعی که دارد، هر از چند گاهی اطلاعات مهمی را از پروژه‌های در حال ساخت به اشتراک می‌گذارد؛ اطلاعاتی که در اکثر موارد صحیح هستند. گراب چندی پیش یک گزارش اختصاصی نوشت که با توجه به آن می‌توان حدس‌هایی درباره‌ی سال انتشار The Elder Scrolls VI زد. او در مطلب خود گفت بتزدا سافتورکس احتمالا Starfield را به صورت کامل در E3 2021 یا تابستان سال جاری میلادی رونمایی می‌کند. او در ادامه‌ی متن تاکید داشت ناشر آمریکایی می‌خواهد از سیاست‌های بازاریابی Fallout 4 برای محصول جدیدش بهره ببرد. در نتیجه، استارفیلد نه تنها در ۲۰۲۱ معرفی می‌شود، بلکه در همین سال به بازار خواهد آمد. اگر به یاد داشته باشید، فال‌اوت 4 در E3 2015 معرفی شد و با گذشت چند ماه، در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

اگرچه دیگر منابع واکنشی به گزارش اخیر جف گراب نشان نداده‌اند اما احتمالا صحیح است. چندی پیش، یکی از کاربران فروم ResetEra مدعی شده بود بتزدا به دنبال عرضه‌ی Starfield در سال جاری میلادی است. در ضمن، گراب در گزارش اخیر خود هیچ اشاره‌ای به سال انتشار The Elder Scrolls VI نداشت اما با در نظر گرفتن سیاست‌های بتزدا می‌توان حدس‌هایی در این باره زد. استودیوی آمریکایی معمولا هر سه الی چهار سال محصول جدیدی را عرضه می‌کند. به بیان دیگر، در صورتی که استارفیلد در سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد، نسخه‌ی جدید الدر اسکرولز در ۲۰۲۴ یا ۲۰۲۵ میلادی وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

شرلی کری (Shirley Curry)، یک زن ۸۵ ساله‌‌ی انگلیسی بوده و از طرفداران پروپاقرص اسکاریم به شمار می‌رود. او طی چند سال گذشته ویدیوهای گیم‌پلی خود را در یوتیوب آپلود کرده و از این طریق به هواداران بسیاری دست پیدا کرده است. حدودا سه سال پیش، گروهی از کاربران فضای مجازی با راه‌اندازی یک کمپین آنلاین از بتزدا خواستند کری را در The Elder Scrolls VI قرار دهد. استودیوی آمریکایی به خواسته‌ی طرفداران خود احترام گذاشت و قرار است این یوتیوبر ۸۵ ساله یکی از کاراکترهای غیرقابل‌کنترل (NPC) بازی باشد. در حال حاضر اطلاعاتی از میزان اهمیت او در روند داستان موجود نیست.

تا به این لحظه مشخص نشده است The Elder Scrolls VI برای کدام پلتفرم‌ها توسعه می‌یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا