#مهسا_امینی

حجم بسته الحاقی Warlords of New York بازی The Division 2 مشخص شد

PCبازها چند ساعت زودتر به این DLC دسترسی خواهند داشت

حجم بسته الحاقی Warlords of New York

یوبی‌سافت به صورت رسمی، حجم بسته الحاقی Warlords of New York بازی The Division 2 را اعلام کرد.

کمپانی یوبی‌سافت، حجم بسته الحاقی Warlords of New York را مشخص کرد. مطابق اعلام این کمپانی فرانسوی، بر مبنای منطقه‌ای که حساب شما در آن ثبت شده است، زمان انتشار این بسته الحاقی متغیر است. همچنین، با وجود اینکه در ابتدا تاریخ انتشار بسته الحاقی برای تمامی پلتفرم‌ها ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ۱۳۹۸) اعلام شده بود، اما کاربران رایانه‌های شخصی که از قبل این DLC را پیش خرید کرده‌اند، می‌توانند امروز و در تاریخ ۲ مارس (۱۲ اسفند) به دریافت و تجربه‌ی Warlords of New York بپردازند. با توجه به این موضوع، کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند چند ساعت زودتر از دارندگان کنسول‌های پلی‌اسیتشن 4 و ایکس‌باکس وان این بسته الحاقی را تجربه کنند.

امروز صبح، تمامی سرورهای بازی The Division 2 روی تمامی پلتفرم‌ها قطع شد. بزودی بروزرسانی شماره ۸ عرضه می‌شود و پس از آپدیت بازی تمامی کاربران می‌توانند دوباره تجربه خود را از سر بگیرند؛ این به‌روزرسانی شامل، بسته الحاقی Warlords of New York و یک سری محتوای جدید می‌شود. صرف‌نظر از اینکه شما Warlords of New York را خریداری کردید یا خیر، ملزم به دریافت و بروزرسانی بازی خود به نسخه ۸ هستید. همچنین، دسترسی به این بسته الحاقی زمانی برای شما فراهم می‌شود که آن را خریداری کرده باشید.

حجم به‌روزرسانی جدید بازی روی پلتفرم‌های مختلف، متغیر است. همچنین، با در نظر گرفتن اینکه بازی را از قبل روی پلتفرم خودتان داشته باشید و تا آخرین نسخه (آپدیت شماره ۷) آن را آپدیت کرده باشید، یا اینکه می‌خواهید بازی را به صورت کلی از ابتدا روی دستگاه خودتان نصب کنید هم متفاوت است. در زیر می‌توانید حجم به‌روزرسانی شماره ۸ بازی The Division 2 را در صورت داشتن بازی تا آخرین آپدیت مشاهده کنید:

رایانه‌های شخصی: ۴۲ گیگابایت

پلی‌استیشن 4: بین ۱۴ تا ۱۶ گیگابایت

ایکس‌باکس وان: ۶۰ گیگابایت

همچنین، اگر می‌خواهید بازی The Division 2 را از ابتدا نصب کنید، با توجه به انتشار آپدیت نسخه ۸ باید روی رایانه‌های شخصی ۶۰ گیگابایت، پلی‌استیشن 4 بین ۱۱۴ تا ۱۱۸ گیگابایت و ایکس‌باکس وان بین ۷۰ تا ۷۴ گیگابایت فضای خالی داشته باشید.

بازی The Division 2 در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۱۹ (۱۸ بهمن ۱۳۹۸) برای پلتفرم‌های، پلی‌اسیتشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا