نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 در دسترس قرار گرفت

تا هشت ساعت از تجربه‌ی رایگان بازی لذت ببرید!

نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 در دسترس قرار گرفت حمید توحیدلو ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2

شرکت فرانسوی یوبی‌سافت در این روزهای سخت قرنطینه‌ی جهانی، نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 را به صورت رایگان تقدیم کاربران رایانه‌های شخصی کرد تا علاقه‌مندان برای مدتی با این عنوان سرگرم شوند.

بدون هیچ شک و تردیدی، کمپانی سرشناس یوبی‌سافت در بحران و همه‌گیری ویروس کرونا عملکرد تحسین‌آمیزی از خود نشان داده و برای سرگرمی بسیاری از هواداران خود، هر هفته بازی‌های رایگان محبوبی را به بازیکنان ارائه کرده است. برای مثال، چند روز پیش بود که این شرکت برای تشویق رعایت قانون فاصله گذاری اجتماعی و ترغیب مردم به خانه نشینی، بازی پرطرفدار Assassin’s Creed 2 را به طور رایگان عرضه کرد. اثری که قطعا تجربه‌ی دوباره‌ی آن خالی از لطف نیست.

در همین راستا، اقدامات تاثیرگذار یوبی‌سافت در این ایام سخت تمامی ندارد و این شرکت ساعاتی پیش از انتشار نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 برای پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داد. به بیان دقیق‌تر، در حالی که این عنوان در ماه‌های گذشته بارها و بارها از طریق رویداد «آخر هفته‌های رایگان» (Free Weekend) برای مدت محدودی به طور رایگان در دسترس بازیکنان قرار گرفته بود، اما نسخه‌ی آزمایشی بازی کمی متفاوت‌تر از این رویدادها بوده و از نظر زمانی محدودیتی ندارد؛ به طوری که کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی از امروز می‌توانند این بازی را به‌ مدت ۸ ساعت تجربه کنند و چه بسا سطح کاربری خود در بخش چندنفره‌ی آنلاین را نیز تا لول (Level) هشت ارتقا دهند.

نکته مهم این است که سازندگان از حیث محتوا هیچ محدودیتی برای نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 در نظر نگرفته‌اند و شما به رایگان می‌توانند از بخش کمپین و داستانی بازی لذت ببرید. همچنین، این موضوع برای بخش چندنفره‌ی آنلاین بازی نیز صادق بوده و شما می‌توانید به همراه دوستان خود به مدت هشت ساعت با سایر بازیکنان رقابت کنید. به علاوه، بخش شخصی‌سازی شخصیت‌ها نیز بدون هیچ محدودیتی در دسترس شما خواهد بود. البته، یوبی‌سافت امکان استفاده از فروشگاه درون بازی برای کاربران این نسخه را صلب کرده که این موضوع با توجه به محدودیت هشت ساعته‌ی گیم‌پلی بازی، کاملا منطقی به نظر می‌رسد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر، این نسخه صرفا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده و هنوز هیچ خبری از انتشار آن روی دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیست. بدین ترتیب، چندان دور از انتظار نیست که کاربران کنسول‌های نسل هشتم نیز به‌زودی از تجربه‌ی نسخه‌ی بتا و صدالبته رایگان این عنوان لذت ببرند. در هر حال، اگر تا به امروز در خرید بازی The Division 2 مردد بودید و یا از کیفیت اینترنت خود در بخش چندنفره‌ی آنلاین آن مطمئن نیستید، در حال حاضر پیشنهاد شگفت‌انگیزی در پیش شما است تا به مدت هشت ساعت با گیم‌پلی و بخش‌های مختلف بازی از جمله کمپین و مولتی‌پلیر آشنا شوید. به گفته‌ی سازندگان، در صورتی که پس از اتمام این دوره‌ی آزمایشی نسبت به خرید بازی اقدام کنید، تمامی دستاوردها و پیشرفت‌های شما به نسخه‌ی خریداری شده منتقل خواهد شد.

در ادامه‌ی این خبر، چنانچه صاحب یکی دیگر از بازی‌های محبوب شرکت یوبی‌سافت به نام Rainbow Six Siege هستید، بد نیست بدانید این کمپانی یک رویداد تشویقی برای شما در نظر گرفته که شامل آیتم‌های شخصی‌سازی برای اپراتور مداقع Ela است و چاسکین اسحله، پوشش کلاه و یونیفرم جدیدی را تقدیم شما می‌کند. برای دریافت این محتوا، نیازی به انجام اقدامی نیست و در صورتی که از روز سوم اردیبهشت سال جاری (۲۲ آوریل)‌ وارد بازی شوید، این بسته رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را پس از تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division 2 را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا