بازی Assassin’s Creed 2 توسط یوبیسافت رایگان می‌شود

Brotherhood و Revelations با تخفیف همراه خواهند شد

بازی Assassin’s Creed 2 توسط یوبیسافت رایگان می‌شود نیکان صبوری ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Assassin's Creed 2 رایگان

طبق گفته‌های یکی از تحلیلگران صنعت بازی‌های ویدیویی، شرکت یوبیسافت تصمیم دارد که بازی Assassin’s Creed 2 را به صورت رایگان عرضه کند.

همانطور که می‌دانید، در این روز‌ها که بیشتر مردم خانه‌نشین شده‌اند و خیلی‌ها هم وقت خود را به دیدن فیلم و سریال یا انجام بازی‌های ویدیویی می‌گذرانند. بازی‌های رایگان در این روز‌ها شدیدا مورد توجه‌ بسیاری از علاقه‌مندان به این سرگرمی قرار گرفته است.

بدون شک سری Assassin’s Creed یکی از بهترین بازی‌هایی است که انجام دوباره‌ی آن‌ها خالی از لطف نیست. حال طبق گزارش‌های Daniel Ahmad، یکی از تحلیلگران برجسته در زمینه‌ی بازی‌های ویدیویی، یوبی‌سافت قصد دارد تا بازی Assassin’s Creed 2 را به صورت رایگان در دسترس عموم قرار دهد.

این اولین باری نیست که یوبیسافت عناوین خود را در پلتفرم یو‌پلی به صورت رایگان در می‌آورد. پیش از این در بیست روز گذشته بازی‌های Child of Light و Rayman Legends به صورت رایگان عرضه شده بودند. Ubisoft این حرکت را برای تشویق مردم به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ماندن آن‌ها در خانه انجام داده است. آن‌ها در این خصوص گفتند:

ما مجموعه‌ای ماهانه از تخفیفات و بازی‌های رایگان را در پلتفرم خود قرار می‌دهیم تا به هر کسی که نکات بهداشتی را رعایت می‌کند و در خانه‌ها می‌ماند، کمکی کرده باشیم. همه‌ به سرگرمی نیاز داریم و ما می‌خواهیم شما را در این راه یاری کنیم.

سایت آلمانی با پوشش این خبر، اطلاعات تازه‌ای در مورد رایگان شدن بازی Assassin’s Creed 2 منتشر کرد. این سایت گفت که یوبیسافت در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۴ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) بازی را به صورت رایگان عرضه خواهد کرد. همچنین عناوینی چون Assassin’s Creed: Brotherhood و Assassin’s Creed: Revelations هم با تخفیف‌های بسیار خوبی در یوپلی به فروش خواهند رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا