تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope فاش شد

یک خرده فروش آلمانی تاریخ انتشار را لو داد

تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope فاش شد نیکان صبوری ۰ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
تاریخ انتشار The Dark Pictures: Little Hope

به نظر می‌رسد که تاریخ انتشار بازی The Dark Pictures: Little Hope توسط دو خرده فروش لو رفته است.

بعد از این که استودیوی Supermassive Games بازی The Dark Pictures Anthology: Man of Medan را منتشر کرد، بعد از تیتراژ پایانی همین بازی، از قسمت دوم Dark Pictures یعنی Little Hope رونمایی کردند.

در زمان معرفی و انتشار اولین تریلر، شرکت ناشر یعنی باندای نامکو تایید کرد که بازی The Dark Pictures: Little Hope در تابستان سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر خواهد شد. متاسفانه تاکنون هیچ اطلاعات و جزییاتی در خصوص بازی اعلام نشده و ما تنها می‌دانیم که عنوان جدیدی مانند نسخه‌ی قبلی خود بوده و بازیکن باید تلاش کند تا افرادی که در یک اتفاق غیر معمول و ترسناک گیر افتاده‌اند را نجات دهند.

حال یک خرده فروش آلمانی به نام Saturn به تازگی بازی The Dark Pictures: Little Hope را در سایت خود لیست و تاریخ انتشار آن را ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ (۱۵ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی) اعلام کرده است. در ادامه هم باکس آرت بازی را روی صفحه‌ی خود قرار داده که شباهت زیادی به کاور نسخه‌ی قبل یعنی Man of Medan دارد.

در کنار این موضوع، اطلاعاتی هم در خصوص داستان بازی منتشر شده که نشان می‌دهد قسمت جدید در خصوص چهار دانش‌آموز کالج بوده که به همره معلمشان در منطقه‌ای به نام Little Hope گیر کرده‌اند. مانند قسمت قبلی یعنی Man of Medan ماموریت بازیکن این است که تا حد ممکن شخصیت‌های بازی را نجات دهد. در کنار این موضوع شما در این عنوان بار دیگر می‌توانید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی را تجربه کنید. همچنین قابلیت پنچ نفره به صورت Local هم با نام Movie Night در این بازی وجود دارد که در آن پنچ بازیکن با یک دسته‌ی مشترک می‌توانند بازی را تجربه کنند.

باکس آرت کاور بازی Little Hope
تصویر منتشر شده از کاور بازی Little Hope
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا