1%
  • 10/10

آیا برنامه‌ای برای ساخت دنباله The Dark Knight Rises وجود داشت؟

ستاره فیلم پاسخ می‌دهد

آیا برنامه‌ای برای ساخت دنباله The Dark Knight Rises وجود داشت؟ ۱۲ ۰۹ تیر ۱۴۰۳ سینما کپی لینک
دنباله The Dark Knight Rises

جوزف گوردون لویت (Joseph Gordon-Levitt) در بخشی از مصاحبه اخیر خود به سوالی درباره دنباله The Dark Knight Rises پاسخ داده است.

فیلم The Dark Knight Rises شخصیت‌های جدید متعددی را معرفی کرد که یکی از آن‌ها پلیسی قهرمان به نام جان بلیک و نقش آفرینی جوزف گوردون لویت بود. پس از گرفتن ترفیع و تبدیل شدن به کارآگاه، فاش می‌شود که نام کاملش رابین جان بلیک بوده و این اتفاق را می‌توان اشاره‌ای به دستیار بتمن در کمیک بوک‌ها، یعنی رابین دانست.

البته ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. بروس وین در انتهای فیلم The Dark Knight Rises بسته‌ای برای جان بلیک تدارک می‌بیند که بواسطه آن راه ورود به غار بتمن را می‌یابد. جان با گذشتن از آبشار وارد غار شده و پس از به پرواز در آمدن خفاش‌ها، فیلم به انتها می‌رسد. انتخاب چنین پایان بندی‌ای همه را به اطمینان رساند که جان قرار است جایگزین بتمن (Batman) باشد.

جوزف گوردوین لوت چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Inverse انجام داد. خبرنگار در بخشی از آن سوالی را پیرامون دنباله The Dark Knight Rises پرسید که طی یک برهه زمانی گمانه زنی‌های زیادی پیرامون ساختش وجود داشت. بازیگر آمریکایی در پاسخ فاش کرد برخلاف امیدِ طرفداران، هرگز برنامه‌ای برای ساخت یک فیلم با محوریت رابین وجود نداشت:

نولان می‌خواست یک سه گانه بسازد. او هرگز نمی‌خواست فیلم‌های بیشتری بسازد. این اتفاق [ورود جان بلیک به غار بتمن] پایان بندیِ سه گانه‌اش بود.

خیلی جالب است. حالا که با Marvel Cinematic Universe آشنا شده‌ایم و به گذشته نگاهی می‌اندازیم، حس می‌کنیم همه چیز دنباله همدیگر هستند. ولی در آن زمان، ساخت سه گانه یک اتفاق بزرگ به شمار می‌رفت.

بازیگر آمریکایی طی سال‌های گذشته برای پیوستن به فرنچایز مارول تست داد اما موفق نبود و رقابت‌ها را باخت. در صورتی که نمی‌دانید، جوزف گوردوین لوت یکی از گزینه‌ها برای ایفای نقش‌های اسکات لنگ (مرد مورچه‌ای) یا استار لرد (محافظان کهکشان) به شمار می‌رفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments