#مهسا_امینی

اکران فیلم The Conjuring 3 احتمالا به تعویق خواهد افتاد

سازندگان سعی در اکران فیلم در تاریخ اعلام شده دارند!

تعویق اکران فیلم The Conjuring 3

به نظر می‌رسد که به‌زودی باید شاهد اعلام تاریخ جدیدی برای اکران فیلم The Conjuring 3 باشیم.

شیوع و همه‌‎گیری کووید-۱۹ یا همان ویروس کرونا سبب شده است تا شاهد اختلال در روند ساخت و عرضه‌ی بسیاری از محصولات سینمایی باشیم. چند روز قبل بود که ساخته‌ی مورد انتظار کریستوفر نولان، فیلم Tenet برای دومین بار با تاخیر مواجه شد و سازندگان دلیل این امر را هم صعودی شدن روند ابتلا به کرونا خواندند. حالا به نظر می‌رسد که اکران سومین قسمت از مجموعه‌ی «احضار» با نام The Conjuring: The Devil Made Me Do It، هم با تاخیر مواجه شده است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وب سایت ددلاین (Deadline)، فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It که در ابتدا قرار بود که در تاریخ ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۰ شهریور ۱۳۹۹) اکران شود، در زمان نامعلومی از سال ۲۰۲۱ روی پرده‌های سینما خواهد رفت.  البته هنوز سازندگان در تلاش هستند که مطابق تاریخ اعلام شده‌ قبلی فیلم را اکران کنند اما با توجه به شرایط نه چندان مساعد وضعیت شیوع کووید-۱۹ در جهان، احتمالا شاهد به تعویق افتادن تاریخ اکران تا سال جدید میلادی خواهیم بود.

با تمامی این اوصاف، بعد از ارائه‌ی مجوز بازگشایی مشاغل غیر ضروری از اواسط ماه جولای، صاحبان سالن‌های سینما امیدوار هستند تا در این ماه بتوانند کار خود را با رعایت مسائل بهداشتی از سر بگیرند؛ با این حال، به نظر می‌رسد که با وجود وضع شدن یک سری قوانین و پروتکل برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، بعضی از کارکنان آنها را نادیده گرفته‌اند و همین امر هم سبب شده است تا دوباره شاهد صعودی شدن روند ابتلا به این ویروس باشیم. شاید این موضوع دلیلی باشد بر اینکه به‌زودی شاهد به تعویق افتادن تاریخ بازگشایی سینماها خواهیم بود.

اولین قسمت از مجموعه‌ی Conjuring با نام The Conjuring در سال ۲۰۱۳ اکران شد و مورد استقبال بسیاری از علاقه‌مندان به ژانر ترس قرار گرفت. قسمت بعدی این سری با نام The Conjuring 2 در سال ۲۰۱۶ به عنوان دنباله‌ای بر قسمت قبل اکران شد و این فیلم هم توانست موفقیت‌های قسمت اول مجموعه را تکرار کند. حال، بعد از ۴ سال طرفداران انتظار سومین قسمت از سری را می‌کشیدند اما احتمالا برای تماشای The Conjuring: The Devil Made Me To Do It باید مدت زمان بیشتری را صبر کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا