#مهسا_امینی

فیلم ترسناک The Conjuring 3 اثری کاملا متفاوت خواهد بود

این بار خبری از خانه‌ی تسخیرشده نیست

فیلم ترسناک The Conjuring 3 اثری کاملا متفاوت خواهد بود سورنا رضایی ۰ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم ترسناک The Conjuring 3

با توجه به اطلاعات جدیدی که دیوید لزلی جانسون-مک‌گلدریک از طریق توییتر خود به اشتراک گذاشت، فیلم ترسناک The Conjuring 3 از فرمول دو قسمت قبلی پیروی نمی‌کند.

جیمز وان (James Wan) که به‌خاطر ساخت آثار ترسناک به محبوبیت بسیاری در سینمای هالیوود رسیده بود، در سال ۲۰۱۳ میلادی فیلم The Conjuring را روی پرده‌ی نقره‌ای برد. موفقیت‌های این اثر در باکس آفیس به قدری قابل‌توجه بود که ایده‌ی ساخت یک دنیای سینمایی بر اساس آن مورد تایید قرار گرفت. اگرچه فیلم‌های اسپین‌آف مانند Annabelle و The Nun مسیر متفاوتی را در پیش گرفتند اما دنباله‌ی The Conjuring از فرمول قسمت اول بهره برد و بار دیگر به یک خانه‌ی تسخیرشده پرداخت. اینطور که به‌نظر می‌رسد، قسمت سوم قرار نیست جا پای برادران بزرگتر خود بگذارد.

چندی پیش یکی از کاربران توییتر از دیوید لزلی جانسون-مک‌گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick) پرسید آیا فیلم The Conjuring 3 مانند دو قسمت پیشین درباره‌ی دو پرونده خواهد بود و اینکه آیا اطلاعات جدیدی از Malignant تازه‌ترین اثر جیمز وان در اختیار دارد یا خیر. مک‌گلدریک در پاسخ به سوال اول این کاربر گفت:

The Conjuring 3 اثری کاملا متفاوت با دو قسمت قبلی خواهد بود. فرنچایز احضار قرار است با قسمت سوم از فرمول خانه‌ی تسخیرشده فاصله گرفته و فراتر از آن برود.

این فیلمنامه‌نویس آمریکایی همچنین در پاسخ به دومین سوال این کاربر نوشت:

چندان در روند ساخت Malignant حضور نداشتم. تنها می‌توانم بگویم در اولین فرصت به تماشای آن بنشینید.

فیلم The Conjuring 3 بر اساس یکی از حساس‌ترین پرونده‌های اد و لورن وارن ساخته شده و داستان ترس، قتل و شیطانی ناشناخته را روایت می‌کند؛ داستانی که حتی این دو محقق ماوراءالطبیعه را هم شوکه کرد. ماجرا با مبارزه برای روح یک پسر جوان آغاز شده و در ادامه وارن‌ها به جاهایی برده می‌شوند که هرگز در زندگی‌شان نرفته بودند. همچنین در جریان این پرونده، برای نخستین بار در تاریخ ایالات متحده فرد مظنون برای دفاع از خود می‌گوید تحت کنترل شیطان قرار داشته است. پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و ورا فارمیگا (Vera Farmiga) بار دیگر به عنوان وارن‌ها جلوی دوربین رفته‌اند. برخلاف دو قسمت قبلی، این بار خبری از جیمز وان روی صندلی کارگردانی نیست و مایکل چاوز (Michael Chaves) این مسئولیت را بر عهده داشته است.

فیلم The Conjuring با نام The Conjuring: The Devil Made Me Do It هم شناخته می‌شود. این اثر ترسناک از تاریخ ۲۱ شهریور (مصادف با ۱۱ سپتامبر) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا