1%
  • 0/10

همکاری جیمز وان و سم ریمی برای ساخت یک فیلم ترسناک

همکاری کارگردان آکوامن و کارگردان اسپایدرمن!

همکاری جیمز وان و سم ریمی برای ساخت یک فیلم ترسناک ۰ ۰۷ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
جیمز وان و سم ریمی

جیمز وان و سم ریمی در حال همکاری با یکدیگر برای ساختن یک فیلم سینمایی معمایی با نام The Burden هستند که به احتمال زیاد یک پروژه ترسناک خواهد بود.

جیمز وان (James Wan)، کارگردان مجموعه فیلم‌های Aquaman آثار سینمایی ترسناک زیادی مثل مجموعه Saw ،Insidious و The Conjuring را کارنامه دارد. همچنین سم ریمی (Sam Raimi)، کارگردان سه‌گانه معروف Spider-Man نیز تا به حال فیلم‌های ترسناک زیادی مثل The Evil Dead و Don’t Breathe را ساخته است. حالا این دو کارگردان معروف قرار است در یک پروژه معمایی با نام The Burden با یکدیگر همکاری کنند.

این طور که رسانه ددلاین (Deadline) گزارش داده است، جیمز وان و سم ریمی تولید یک پروژه سینمایی جدید با نام The Burden را آغاز کرده‌اند که البته اطلاعات خاصی در رابطه با آن در دسترس نیست و تنها می‌دانیم که قرار است یکی از اولین پروژه‌های سینمایی شرکت استارز کالکتیو (Stars Collective) باشد، شرکتی که اخیرا با صندوق سرمایه‌گذاری استارز-هانا (Stars-Hana) شروع به ساخت تعداد زیادی بازی ویدئویی کرده است.

پیش از این در سال ۲۰۱۹ گزارش شده بود که جیمز وان با همکاری سم ریمی در حال ساخت یک فیلم سینمایی بر اساس فیلم کوتاه هلندی The Burden به کارگردانی نیکو ون دن برینک (Nico van den Brink) هستند. این فیلم کوتاه درباره یک زن جوان است که برای اولین بار با خانواده معشوقه خود دیدار می‌کند و در خانه آن‌ها متوجه یک چیز شوم می‌شود. انتظار می‌رود که حاصل همکاری این دو کارگردان مانند فیلم کوتاه یک اثر سینمایی ترسناک باشد.

بدون شک ساخت چنین اثری برای طرفداران و علاقه‌مندان به فیلم‌های ترسناک خبر خیلی خوبی است، زیرا این دو کارگردان سابقه خوبی در ساخت چنین آثار دارند و قطعا با همکاری یکدیگر می‌توانند یک اثر جذاب و شایسته را به طرفداران ارائه دهند. در حال حاضر مشخص نیست که ساخت فیلم The Burden در چه مرحله‌ای قرار و چه زمانی می‌توانیم انتظار اکران آن را در سالن‌های سینما داشته باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments