برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سیزن چهارم The Boys بهترین سیزن آن است

مراحل ساخت آن به اتمام رسید

سیزن چهارم The Boys بهترین سیزن آن است ۲ ۲۸ فروردین ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سیزن چهارم The Boys

مراحل ساخت سیزن چهارم The Boys به اتمام رسیده است و به گفته سازنده این سریال، فصل چهارم بهترین فصل آن به شمار می‌رود.

به‌روزرسانی جدید منتشر شده از سوی سازنده سریال The Boys سبب می‌شود تا طرفداران این مجموعه محبوب بیشتر از هر زمان دیگری به وجد آمده و از بازگشت دنیای خشن این سریال و ابرقهرمان‌های آن هیجان‌زده باشند. اریک کریپکی (Eric Kripke) سازنده سریال مورد بحث روز گذشته در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اظهار داشت که “مراحل تولید و ساخت سیزن چهارم The Boys به صورت تمام و کمال به پایان رسید. من بسیار قدردان بوده و به تمامی عوامل و بازیگران خود افتخار می‌کنم. این سیزن می‌تواند بهترین اثر ما باشد. صبر ندارم تا این سیزن پخش شود.”

گفته‌های سازنده سریال بهترین خبر برای طرفداران این مجموعه محسوب می‌شود. فصل چهارم سریال مورد بحث قرار است با دو قسمت از تاریخ 13 ژوئن برابر 24 خرداد شروع به پخش نماید و به دنبال آن، سایر اپیزودها نیز به صورت هفتگی پخش خواهند شد. چندی پیش در کنار نمایش تریلر این فصل، اولین نمایش از ظاهر شخصیتی که توسط جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) ایفا می‌شود نیز رونمایی شده بود.

هم‌چنین خط داستانی این فصل نیز مورد تایید واقع شده و در توضیحات آن بدین شرح آمده که “دنیای در لبه پرتگاه قرار دارد. شخصیت ویکتوریا نیومن بیشتر از هر زمانی با حمایت شخصیت هوم‌لندر به دفتر کاری ریاست جمهوری نزدیک شده  است. از سوی دیگر شخصیت بوچر که تنها چند ماه فرصت برای زندگی دارد، هم پسر شخصیت بکا و هم کار خود به عنوان رهبر گروه The Boys را از دست داده است. بقیه اعضای گروه نیز از دروغ‌های بوچر به ستوه آمده‌اند. اکنون که خطر بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود، آن‌ها باید راهی برای همکاری با یکدیگر پیدا کرده و پیش از آن که دیر شود، دنیا را نجات دهند.”

هم‌چنین این فصل، به فصل اول سریال Gen V و اتفاقاتی که در پایان فصل اول آن به وقوع می‌پیوندد خواهد پرداخت. با این حال مشخص نیست مرگ غم‌انگیز چنس پردومو (Chance Perdomo) یکی از بازیگران سریال Gen V چه تاثیری روی ادامه داستان خواهد داشت. فیلمبرداری فصل جدید سریال Gen V نیز فعلا تا زمان نامشخصی متوقف گردیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments