نقش بری کیوگن در The Batman چیست؟

این اثر سال آینده به سینماها خواهد آمد

نقش بری کیوگن در The Batman چیست؟ سورنا رضایی ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان
نقش بری کیوگن در The Batman

بری کیوگن هنرپیشه ایرلندی با انتشار یک تصویر در شبکه احتماعی توییتر حضورش در The Batman را برای فالوئرهایش یادآوری کرد.

جدیدترین اقتباس سینمایی از کمیک بوک‌های بتمن هم اکنون با نام The Batman در دست ساخت بوده و فاز پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد. وارنر و دی‌سی فیلمز می‌دانستند اثر مزبور جقدر برای طرفداران آثار ابرقهرمانی اهمیت دارد. از همین رو، نام‌های مشهوری را برای پشت و جلوی دوربین در نظر گرفته است. مت ریوز (Matt Reeves) که War for the Planet of the Apes را ساخته وظیفه‌ی کارگردانی را به دوش می‌کشد. مایکل جاکینو (Michael Giacchino) هم روی موسیقی متن کار می‌کند. او قبلا موسیقی متن آثار شاخصی از جمله The Incredibles ،Dawn of the Planet of the Apes و Rogue One: A Star Wars Story را تهیه کرده بود.

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) نقش اصلی را بر عهده دارد. زوئی کرویتز (Zoë Kravitz)، جفری رایت (Jeffrey Wright) و اندی سرکیس (Andy Serkis) به ترتیب نقش‌های کت‌وومن، کمیسر گوردون و آلفرد گنی‌ورث را ایفا می‌کنند. از بازیگرانی که نقش‌های منفی را بر عهده گرفته‌اند می‌توان پل دینو (Paul Dano) و کالین فارل (Colin Farrell) را نام برد. این دو به عنوان ریدلر و پنگوئن جلوی دوربین ظاهر می‌شوند. در ضمن، چهره‌های دیگری هم در تیم بازیگری حضور دارند که چندان مورد توجه رسانه‌ها قرار نگرفتند. این موضوع را باید به پای نام‌های مشهوری نوشت که در ساخت مشارکت داشته و همه توجه‌ها را به خود جلب کرده‌اند.

بری کیوگن (Barry Keoghan‎) اخیرا تصویری را در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت که می‌توان آن را اشاره‌ای به نقشش در The Batman دانست. تصویر مورد نظر هنرپیشه ایرلندی را در حالی نشان می‌دهد که لباس مختص دست‌اندرکاران فیلم جدید بتمن را به تن دارد. او همچنین در کپشن توییت از سه ایموجی خفاش استفاده کرد. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

بری کیوگن در The Batman نقش یک افسر پلیس گاتهام به نام استنلی مرکل را ایفا می‌کند. مرکل در کمیک بوک‌ها همکار جیمز گوردون بوده و شدیدا دنبال دستگیر کردن بتمن است. در حال حاضر مشخص نیست مرکل در اقتباس سینمایی هم چنین هدفی را دنبال می‌کند یا خیر. همان‌طور که می‌دانید وارنر و دی‌سی فیلمز مشغول ساخت اسپین‌آف در قالب یک سریال هستند؛ سریالی که به نیروی پلیس گاتهام و فساد موجود در آن می‌پردازد. احتمال می‌رود کیوگن برای نقش‌آفرینی در این اثر بازگردد.

داستان The Batman در دومین سال تبدیل شدن بروس وین به بتمن روایت می‌شود. او باید ریشه فسادی را بیابد که گریبان گاتهام را گرفته و احتمالا ارتباطی هم به خانواده‌اش دارد. پروتاگونیست در همین حین باید جلوی قاتلی سریالی به نام ریدلر را بگیرد. جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن از تاریخ ۱۳ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با چهار مارس سال ۲۰۲۲) روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا