جوکر جدید احتمالا در سه‌گانه‌ی The Batman معرفی خواهد شد

ظاهرا جرد لتو نقش دلقک دیوانه را برای همیشه از دست داده است

جوکر جدید

اینطور که به نظر می‌رسد، مت ریوز نویسنده و کارگردان آمریکایی قصد دارد در قسمت دوم The Batman از جوکر جدید رونمایی کند.

بن افلک (Ben Affleck) در سال ۲۰۱۶ میلادی نه تنها به عنوان بازیگر نقش بتمن در Batman v Superman: Dawn of Justice انتخاب شد، بلکه وظیفه‌ی نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی یک فیلم اختصاصی بر اساس شوالیه‌ی تاریکی را هم  بر عهده گرفت. شرایط مطابق انتظارها پیش نرفت. دومین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی عملکرد مورد انتظاری در باکس آفیس نداشت و تقریبا همزمان با این اتفاق، افلک با همسرش جنیفر گارنر (Jennifer Garner) به مشکلاتی برخورد. او برای کنار آمدن با شرایط نابسامانش به نوشیدنی‌های الکی رو آورد که باعث وخامت اوضاع و ترک پروژه شد. نهایتا مت ریوز (Matt Reeves) به عنوان کارگردان جایگزین به تیم پیوست که قصد دارد این فیلم اختصاصی را به یک سه‌گانه تبدیل کند.

با توجه به گزارشی که ساعاتی قبل وب سایت The Direct به اشتراک گذاشت، مت ریوز قصد دارد در سه‌گانه‌ی The Batman از جوکر جدید رونمایی کند. اینطور که به نظر می‌رسد، در قسمت اول که سال ۲۰۲۱ میلادی به سینماها می‌آید اشاره‌ای به دلقک دیوانه می‌شود تا زمینه‌چینی برای معرفی او در قسمت دوم صورت بگیرد. این ابرشرور همچنین قرار است در قسمت سوم حضور داشته باشد. در ادامه‌ی‌ این گزارش آمده روند انتخاب بازیگر برای این شخصیت محبوب هنوز آغاز نشده است. همچنین مشخص نیست نسخه‌ی جدید جوکر با اقتباس از کدام کمیک بوک د‌ی‌سی خلق خواهد شد. با وجود سوال‌های مختلف پیرامون این مطلب، احتمال صحیح بودن آن به دو دلیل بالا است: دلیل اول اینکه منبع اصلی گزارش دنیل ریچمن (Daniel Richtman) بوده که سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات دارد.

دلیل دوم هم به گفته‌های مت ریوز و همچنین نوع قرارداد رابرت پتینسون (Robert Pattinson) بازیگر نقش بتمن مربوط می‌شود. ریوز در گذشته گفته بود هدف اصلی او تبدیل The Batman به یک سه‌گانه است. قرارداد پتینسون هم تنها به یک فیلم خلاصه نشده و طبق گزارش‌های غیر رسمی برای ایفای نقش در چند اثر سینمایی با استودیوهای برادران وارنر و دی‌سی فیلمز به توافق رسیده است. در ضمن، اگر گزارش اخیر وب سایت The Direct صحیح باشد، جوکر جدید سومین نسخه از این ابرشرور محبوب خواهد بود که طی سال‌های گذشته روی پرده‌ی نقره‌ای به نمایش گذاشته شده است. نسخه‌های اول و دوم به جرد لتو (Jared Leto) و واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) تعلق داشته که به ترتیب در فیلم‌های Suicide Squad و Joker حضور داشتند.

پس از اینکه فاز تولید Suicide Squad به پایان رسید، مسئولان استودیوی برادران وارنر تصمیم گرفتند تغییرات قابل‌توجهی را در فیلم به‌وجود بیاورند که نتیجه‌ی آن، حذف تعداد بسیاری از صحنه‌های مربوط به جوکر بود. این موضوع ناراحتی شدید جرد لتو را به همراه داشت. حال باید منتظر ماند و دید این بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی در صورت صحت داشتن گزارش The Direct چه واکنشی نشان می‌دهد. در پایان، لازم به ذکر است که The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا