1%
  • 0/10

بازیگر فیلم The Batman خواستار توجه به زندگی شخصی آن‌ها در فیلم دوم است

در زیر ماسک این شخصیت چه چیزی است؟

بازیگر فیلم The Batman خواستار توجه به زندگی شخصی آن‌ها در فیلم دوم است ۰ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر فیلم The Batman

بازیگر فیلم The Batman در صحبت‌های جدید خود به این موضوع اشاره داشته که دوست دارد در فیلم دوم به زندگی شخصی آن‌ها پرداخته شود.

فیلم The Batman یکی از موفق‌ترین و پرسروصداترین اقتباس‌های صورت گرفته از عناوین ابرقهرمانی در چند سال گذشته به شمار می‌رود و با توجه به همین موضوع به راحتی می‌توان گفت طرفداران و مخاطبین بسیار مشتاق نسخه دنباله این فیلم هستند. فیلم The Batman Part II هم‌اکنون در مراحل تولید خود قرار داشته و برای اکران و انتشار در اکتبر سال 2025 برنامه ریزی شده است. اکنون به نظر می‌رسد یکی از شخصیت‌های اصلی این فیلم، علاقه‌مند است طرح داستانی مخصوصی از شخصیت او در فیلم دوم مورد بررسی قرار بگیرد.

جفری رایت (Jeffrey Wright) بازیگر فیلم The Batman که وظیفه ایفای نقش شخصیت کمسیر جیمز گردون را برعهده داشته است، در گفتگوی جدید خود با نشریه Discussing Film اظهار داشت که دوست دارد در فیلم دوم، بخشی از زندگی شخصی این کاراکتر مورد بررسی قرار گرفته و به آن پرداخته شود. مخصوصا با توجه به این موضوع که شخصیت او نیز به مانند بتمن، نقش قابل توجهی در اجتماع دارد:

“خب به نظر ایده خوبی نیست که پیش از مت ریوز (Matt Reeves، کارگردان فیلم) در مورد آن صحبت کنم. با این حال یکی از مواردی که اندکی درباره آن و ایفای نقش کمسیر جیم گردون با مت صحبت کردم پیرامون زندگی شخصی این این کاراکتر و میزان مسئولیتی که شخصی مانند او، روی دوش‌هایش دارد بود. مخصوصا با توجه به وجهه نیک و درستکاری که از او در اجتماع عمومی به وجود آمده است.”

“من دوست دارم بدانم چه چیزی در باطن کمسیر گردون وجود دارد. زیرا بتمن شنل و نقاب خود را می‎‌پوشد اما در شکل دیگری، گردون نیز ماسک بر چهره می‌زند. گردون ارائه کننده عدالت از طریق شیوه درستکاری خود است که البته شکلی از تقدس در آن وجود ندارد. با این حال می‌خوام ببینم در زیر ماسک این شخص، با تمام فداکاری‌هایی که او باید برای ارائه چهره عمومی و انجام وظیفه مدنی خود در نظر بگیرد چه چیزی وجود دارد. این‌ها سوالاتی است که دوست دارم در فیلم دوم مورد بررسی قرار بگیرند.”

در حال حاضر هیچ گونه جزئیاتی در خصوص داستان فیلم The Batman Part II ارائه نشده است اما می‌توان انتظار داشت رابرت پتینسون (Robert Pattinson)  به عنوان شخصیت بروس وین / بتمن و زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) به عنوان شخصیت سلینا کایل / کت‌وومن بازخواهند گشت. با این حال این موضوع نیز تایید شده که این فیلم بخشی از پروژه دنیای موازی DC خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments