نام موقت سریال اسپین آف The Batman مشخص شد

تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست

نام موقت سریال اسپین آف The Batman

وب سایت The Illuminerdi در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود نام موقت سریال اسپین آف The Batman را فاش کرده است.

تعدادی از شخصیت‌های مهم فرنچایز DC Extended Universe مانند سوپرمن و واندر وومن فیلم‌های اختصاصی خود را دریافت کرده‌اند. بتمن هم قرار بود در یک فیلم اختصاصی بیشتر از قبل مورد کندوکاو قرار بگیرد که اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ داد. بن افلک (Ben Affleck) بازیگر نقش اصلی و کارگردان فیلم The Batman به واسطه اتفاقاتی که در زندگی شخصی‌اش رخ داده بود، شرایط مساعدی نداشت. از همین رو، تصمیم گرفت کارگردانی را به فرد دیگری بسپارد. با گذشت زمان، افلک به این نتیجه رسید که شرایط بازیگری را هم ندارد. در نتیجه، به صورت کامل کنار کشید. در پی این اتفاقات، وارنر و دی‌سی فیلمز روند جستجو را برای یافتن جایگزین‌ها شروع کردند.

وارنر و دی‌سی فیلم در انتهای روند جستجو ایفای نقش اصلی و کارگردانی را به ترتیب روی دوش‌های رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و مت ریوز (Matt Reeves) قرار دادند. این اثر همچنان The Batman نام دارد اما قرار نیست بخشی از دنیای سینمایی دی‌سی باشد. داستان در دومین سال فعالیت‌های ابرقهرمانانه بروس وین جریان دارد. در حالی که هنوز از تجربه کافی برخوردار نیست، مجبور می‌شود با دو چالش بزرگ دست و پنجه نرم کند: چالش اول، فساد گسترده‌ای است که حتی دامن خانواده‌اش را گرفته است؛ چالش دوم و پایانی، یک قاتل سریالی به نام ریدلر است که بدون مزاحمت جان قربانیانش را می‌گیرد. در ضمن، یک اسپین آف برای جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن ساخته می‌شود که سریال بوده و از HBO Max پخش خواهد شد.

وب سایت The Illuminerdi در جدیدترین گزارش اختصاصی خود نام موقت سریال اسپین آف The Batman را فاش کرده است. اینطور که به نظر می‌رسد، سریال مزبور تحت عنوان Arkham جلوی دوربین می‌رود. نگارنده مطلب همچنین گفت داستان حکم یک پیش درآمد را برای فیلم داشته و داستانش در سال نخست فعالیت‌های ابرقهرمانانه بروس وین روایت می‌شود. او در بخش دیگری از متن خود نوشت اتفاقات از دیدگاه یکی از افسران فاسد نیروی پلیس گاتهام روایت خواهد شد.

نام موقت سریال اسپین آف The Batman
تیمارستان آرکام در بازی Batman: Arkham Asylum

در صورتی که اطلاعاتی درباره بتمن و کمیک بوک‌هایش ندارید، باید بگوییم آرکام نام یک تیمارستان است که برای نگهداری از ابرشرورها و جناینکاران ساخته شد. این تاسیسات نخستین بار در شماره ۲۵۸ کمیک بوک Batman معرفی شد و طی دهه‌های گذشته به واسطه امنیت پایین و کارکنان فاسد شناخته شده است؛ کارکنانی که پتانسیل تبدیل شدن به ابرشرور را در خود دارند. برای مثال، می‌توان به هارلی کویینزل اشاره کرد که در پی ملاقات و گفتگوهای ادامه‌دار با جوکر به فردی مجنون تبدیل شد.

حالا که نام موقت سریال اسپین آف The Batman فاش شده، یک سوال بسیار مهم به وجود می‌آید: انتخاب Arkham چه معنایی می‌دهد؟ در پاسخ باید گفت احتمالات متعددی وجود دارد؛ برای مثال، ممکن است شخصیت اصلی داستان بنا به دلایلی مجبور شود در آرکام کار کند. بدین ترتیب، تیمارستان مزبور به مرکز اتفاقات مهم تبدیل می‌شود. در صورتی که این گمانه‌زنی صحت داشته باشد، ملاقات با ابرشرورهای مشهور کمیک بوک‌های بتمن دور از انتظار نیست.

جو بارتون (Joe Barton) شورانر اسپین آف The Batman است. او در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود هیچ پلیس خوبی در گاتهام وجود ندارد. بارتون همچنین تاکید کرد اثر جدیدش متفاوت از سریال Gotham است که از شبکه فاکس روی آنتن رفت. در ضمن، تاریخ انتشار سریال فعلا مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا