تصاویر بیشتری از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman منتشر شد

بتمن و زن گربه‌ای سوار بر موتور!

تصاویر پشت صحنه‌ی فیلم The Batman

امروز تصاویر ببشتری از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman در فضای مجازی منتشر شده است که شخصیت بتمن و زن گربه‌ای را سوار بر موتور نشان می‌دهد.

فیلم The Batman جدیدترین اثر اقتباس شده از مجموعه کمیک‌های شخصیت بتمن است که بازیگرانی چون رابرت پتینسون، زوئی کراویتز، اندی سرکیس و جفری رایت در آن نقش‌آفرینی می‌کنند. طبق اطلاعات و شایعات قبلی به نظر می‌رسد که منبع الهام این اثر سینمایی یکی از کمیک‌‌بوک‌های معروف شخصیت بتمن به نام Batman: Year One نوشته‌ی فرانک میلر باشد.

چند هفته‌ی پیش تیزر کوتاهی از لباس شخصیت بتمن برای فیلم جدید منتشر شد که اطلاعات زیادی به مخاطبان خود نمی‌داد. در کنار این موضوع طرفداران خواهان تصویری از شمایل کامل بتمن در این فیلم جدید شدند تا این‌که چند روز پیش در یک خبر غیر منتظره، تصاویری از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman منتشر شد و ما بالاخره شکل و شمایل کاملی از بتمن دیدیم.

حال دوربین‌ها همچنان در حال گرفتن عکس‌هایی از فیلم سینمایی The Batman هستند و دوباره شاهد انتشار سه تصویر تازه از پشت صحنه‌ی فیلم هستیم. در اولین تصویر ما رابرت پتینسون را در لباس بتمن می‌بینیم که در تصاویر قبلی هم مشاهده شده بود، ولی این بار نکته‌ی بسیار جالبی در تصویر وجود دارد و آن هم محیط اطراف اوست. به نظر می‌رسد که فیلم‌سازان حساسیت بسیار زیادی برای پیدا کردن مکان‌ها و فضاهایی مشابه با شهر گاتهام به خرج داده‌اند. تصویر دوم روی شخصیت زن گربه‌ای تمرکز دارد که زوئی کراویتز بازیگر آن است و در این تصویر او در حالی که کلاه‌کاسکت در سر دارد با موتور به سرعت حرکت می‌کند. در تصویر سوم هم یک پلاک ماشین می‌بینیم که زیر آن نام شهر گاتهام حک شده است.

فیلم The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا