تصاویری از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman فاش شد

نمایی بهتر از بتمن رابرت پتینسون

پشت صحنه‌ی فیلم The Batman

یکی از صفحات هواداران دنیای دی‌سی در توییتر، چند تصویر از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman با هنرنمایی رابرت پتینسون منتشر کرده است.

بدون شک بتمن یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های دنیای کامیک دی‌سی بوده که از روی آن انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و بازی‌های زیادی ساخته شده است. حال کمپانی برادران وارنر در حال توسعه‌ی فیلم جدیدی از شخصیت بتمن است که در آن رابرت پتینسون به جای بروس وین/بتمن ایفای نقش می‌کند. همانطور که می‌دانید مت ریوز، کارگردان این اثر سینمایی از آغاز فیلمبرداری The Batman خبر داده بود و بعد از آن تیزری از لباس بتمن را شاهد بودیم.

تیزر کوتاه، اطلاعات زیادی از لباس جدید بتمن به بیننده نمی‌داد. حال به تازگی در یکی از صفحات طرفداران دنیای دی‌سی تصاویر جدیدی از پشت صحنه‌ی فیلم The Batman منتشر کرد. در تصاویر می‌توان رابرت پتینسون را در لباس کامل بتمن دید که نمایی بهتری نسبت به تیزر نشان می‌دهد. همچنین در تصویر دیگر شاهد سوار بودن پتینسون روی موتور معروف بتمن هستیم.

جالب است بدانید که چندی پیش مت ریوز به مناسبت تولد بروس وین، تصویری را از کامیک‌بوک Year One نوشته‌ی فرانک میلر (Frank Miller) در صفحه‌ی شخصی توییتر خود قرار داد. همین باعث شد که بسیاری از طرفداران بتمن به این نتیجه برسند که فیلم در حال توسعه‌ی برادران وارنر با الهام گیری از این کامیک‌بوک ساخته می‌شود. هر چند که فرانک میلر این موضوع را تکذیب کرد اما اگر به یاد داشته باشید حدودا دو سال قبل، شایعه‌هایی پیرامون ساخت جدیدترین فیلم بتمن با الهام از اثر فرانک میلر در فضای مجازی منتشر شده بود.

در کنار رابرت پتینسون در نقش اصلی فیلم، از دیگر بازیگران آن می‌توان به هنرنمایی زوئی کراویتز در نقش زن گربه‌ای، پل دینو در نقش ریدلر، جان تورتورو در نقش کارمین فالکون، اندی سرکیس در نقش آلفرد و کالین فارل در نقش پنگوئن اشاره کرد.

فیلم The Batman در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا