سه دقیقه اول فیلم The Batman لو رفت + زیرنویس فارسی

ترس یه ابزاره!

کلیپی از سه دقیقه‌ای ابتدایی فیلم The Batman منتشر شده و نسخه دیجیتالی این اثر نیز به زودی و در کمتر از یک هفته دیگر منتشر خواهد شد.

The Batman یکی از مورد انتظارترین آثار سال جاری و اولین بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در قالب شخصیت محبوب بتمن بود که توجه بسیاری از طرفداران این شخصیت را به خود جلب کرد.
رابرت پتینسون پیش از این تجربه خاصی از بازی و فعالیت در ژانر ابرقهرمانی را نداشته و اکنون به نظر می‌رسد که به خوبی از پس از این نقش برآمده است.
فیلم The Batman داستان منحصر به فرد خود را بیان می‌کند و به نظر می‌رسد که نسبت به مابقی آثاری که از شخصیت بتمن تا به امروز ساخته شده است، بیشتر به کتاب‌های کمیک وفادار بوده است. همچنین لازم به ذکر است که داستان فیلم جدید The Batman هیچ ارتباطی با دنیای توسعه یافته دی‌سی ندارد و کاملا مستقل عمل می‌کند.
جدیدترین اثر کمپانی برادران وارنر فیلم بتمن، داستان زندگی دوگانه شخصیت بروس وین را به زیبایی هرچه تمام‌تر بیان می‌کند و به مخاطبین نشان می‌دهد که بتمن چگونه تلاش می‌کند تا مرد شهر گاتهام را فساد و جنایت نجات دهد. بتمن پتینسون نیز مانند دیگر همتایان خود از زندگی دوگانه خود رنج می‌برد، او از یک سو به عنوان قهرمان شهر و کاراگاه مرموزی شناخته می‌شود که مردم بی‌پناه گاتهام را از شر اشرار نجات می‌دهد، از سوی دیگر او به عنوان بروس وین پسر میلیاردر منزوی شهر شناخته می‌شود که شاید کمتر کسی در شهر تصور کند او همان قهرمان فداکار مشهور است.

سه دقیقه ابتدایی فیلم The Batman + با زیرنویس فارسی

در کلیپ منتشر شده از سه دقیقه ابتدایی فیلم بتمن شخصی را می‌بینم که از مردم شهر گاتهام و فضای تاریک و ترسناک حاکم بر این شهر می‌گوید، این شخص که ظاهرا خود بتمن است، عنوان می‌کند که ترس یک ابزار است که به وسیله آن اشرار گاتهام را فراری می‌دهد. در این کلیپ چراغ مشهور بتمن را می‌بینیم که بر فراز آسمان شهر گاتهام می‌درخشد و بتمن در این صحنه عنوان می‌کند که این چراغ یک هشدار است برای جنایکاران شهر و نشان دهنده این موضوع است که او همیشه بیدار است و آگاه.

بتمن همچنین عنوان می‌کند که اگرچه گاتهام شهر  بزرگی است اما او تمام تلاش خود را می‌کند تا مجرمین را دستگیر کند. اگرچه به عقیده مردم شهر بتمن در سایه‌ها زندگی می‌کند اما در حقیقت بنا به گفته خود او، بتمن خود از جنس سایه‌ها است. فیلم بتمن در تاریخ ۱۸ ماه آوریل برابر با ۲۹ فروردین ۱۴۰۱، در سرویس استریم HBO Max منتشر خواهد شد و طرفدارن قادر خواهند بود تا این اثر را در نهایت با کیفیت عالی در خانه‌های خود تماشا کنند. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا