#مهسا_امینی

پیتر سارسگارد بازیگر نقش دوچهره در The Batman خواهد بود؟

بازگشت پیتر سارسگارد به دنیای دی‌سی

بازیگر نقش دوچهره در The Batman

اگر گزارش‌های منتشر شده در فضای مجازی صحیح باشند، بازیگر نقش دوچهره در The Batman مشخص شده و پیتر سارسگارد قرار است ایفاگر این نقش باشد.

با نزدیک شدن به آغاز روند فیلمبرداری The Batman در اوایل سال آینده‌ی میلادی، شاهد معرفی بازیگران بیشتری هستیم. اواخر ماه آبان بود که وبسایت کلایدر با انتشار یک گزارش مدعی شد جیمی لاوسون (Jayme Lawson) قرار است ایفاگر نقش بت‌گرل در جدیدترین فیلم فرنچایز بتمن باشد. حال، چندین گزارش جدید منتشر شده‌اند که از پیوستن پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard) به تیم بازیگری این فیلم ابرقهرمانی خبر می‌دهند.

مت ریوز (Matt Reeves)، کارگردان فیلم The Batman، ساعاتی بعد از انتشار این گزارش‌ها پیوستن پیتر سارسگارد را به‌طور ضمنی تایید کرد. ریوز یک فایل گیف با محوریت سارسگارد را از طریق اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشت و در کپشن نوشت: «سلام پیتر». ماجرا زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید ریوز در کنار این متن از یک ایموجی خفاش استفاده کرده است. کارگردان فیلم‌های Cloverfield و War for the Planet of the Apes در گذشته تعدادی از بازیگران را به‌ روش‌های مشابه تایید کرده بود. بنابراین احتمال صحیح بودن گزارش‌ها بسیار بالا است.

با فرض صحیح بودن گزارش‌ها، این سوال پیش می‌آید که پیتر سارسگارد قرار است به‌عنوان کدام شخصیت The Batman جلوی دوبین برود؟ اگرچه هیچ اطلاعات رسمی در این باره نداریم اما تعدادی از منابع غیررسمی اعلام کردند بازیگر فیلم Green Lantern قرار است نقش هاروی دنت را بر عهده بگیرد. دنت، یک بازپرس قضایی است که در کمیک‌ بوک‌های بتمن نهایتا به یک شخصیت منفی با نام دوچهره تبدیل می‌شود.

بازیگر نقش دوچهره در The Batman
تصویر منتشر شده در صفحه‌ی اینستاگرام مگی جیلنهال

طبق اطلاعات منتشر شده از همین منابع، در جریان فیلم The Batman تنها شاهد معرفی و حضور هاروی دنت خواهیم بود و خبری از دوچهره نیست. از آن‌جایی که مت ریوز قصد دارد تا یک سه‌گانه از شخصیت بتمن بسازد، این احتمال وجود دارد که روند تبدیل شدن هاروی به دوچهره در قسمت‌های دوم یا سوم به تصویر کشیده شود. البته تمامی گزارش‌های غیررسمی به ایفای نقش هاروی دنت/دوچهره توسط سارسگارد اشاره ندارند.

برخی منابع معتقدند این بازیگر آمریکایی قرار است ایفای نقش یک پلیس فاسد با نام واسِرمن را بر عهده داشته باشد؛ شایعه‌ای که به‌نظر نمی‌رسد صحیح باشد. مگی جیلنهال (Maggie Gyllenhaal)، همسر پیتر سارسگارد، به‌تازگی تصویری از پیتر را به اشتراک گذاشته است که در آن تنها نیمی از صورت او شیو شده است. بسیاری فکر می‌کنند جیلنهال با انتشار چنین تصویری سعی داشته تا به‌طور غیرمستقیم شایعات را تایید کند.

در حال حاضر هیچ جزئیاتی از فیلمنامه‌ی The Batman در دسترس نیست و تنها می‌دانیم این اثر قرار است یک داستان جنایی را روایت کند که روی مهارت‌های کارآگاهی بتمن تمرکز دارد. همچنین در جریان داستان این اثر قرار است با تعدادی از شخصیت‌های منفی کمیک بوک‌ها شوالیه‌ی تاریکی ملاقات کنیم. در پایان، لازم به ذکر است که این اثر ابرقهرمانی از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا