بازیگر بت‌گرل در فیلم The Batman احتمالاً مشخص شد

ریسک بزرگ سازندگان

بازیگر بت‌گرل در فیلم The Batman

با توجه به اطلاعاتی که ساعاتی قبل در فضای مجازی منتشر شده، به‌نظر می‌رسد بازیگر بت‌گرل در فیلم The Batman مشخص شده باشد. این فرد، جیمی لاوسون نام داشته و تاکنون در هیچ فیلم سینمایی حضور نداشته است.

طی یک ماه گذشته شاهد انتشار اخباری پیرامون بازیگران حاضر در فیلم The Batman بوده‌ایم. با توجه به آن‌ها، زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) برای نقش کت‌وومن انتخاب شده است. جفری رایت (Jeffrey Wright) هم که با حضور در سریال Westworld بار دیگر در مرکز توجه‌‌ی رسانه‌ها قرار گرفت، نقش کمیسر گوردون را جلوی دوربین ایفا می‌کند. دیگر بازیگری که حضور او رسماً تایید شده، پل دینو نام دارد. نقش ریدلر به او سپرده شده است. در این میان، گزارش‌های غیررسمی هم منتشر شده‌اند که طبق آن‌ها نقش آلفرد برعهده‌ی اندی سرکیس (Andy Serkis) گذاشته شده است. همچنین کارین فالن (Colin Farrell) در حال مذاکره با سازندگان است تا نقش پنگوئن را بدست آورد.

اطلاعات رسمی چندانی از داستان The Batman نداریم و تنها می‌دانیم که به دوران جوانی بروس وین می‌پردازد. با این حال‌، وبسایت CBR با انتشار یک گزارش مدعی شد نویسندگان برای آماده‌سازی فیلمنامه از The Long Halloween بهره بردند. این خط داستانی شامل تعداد قابل توجهی از کاراکترهای مکمل و شخصیت‌های منفی کمیک بوک‌های بتمن می‌شود. بنابراین، طرفداران انتظار دارند تا طی ماه‌های آینده نام تعداد بیشتری از بازیگران حاضر در این فیلم ابرقهرمانی مشخص شود.

وبسایت کلایدر با انتشار یک گزارش اعلام کرد جیمی لاوسون (Jayme Lawson) برای ایفای یک نقش کلیدی انتخاب شده است. متاسفانه هیچ اطلاعاتی از نقش لاسون به اشتراک گذاشته نشده اما طرفداران معتقدند او بازیگر بت‌گرل در فیلم The Batman خواهد بود. لاوسون به‌تازگی از مدرسه بازیگری جولیا فارغ‌التحصیل شده و تاکنون در هیچ فیلم سینمایی حضور نداشته است. بنابراین، انتخاب او را می‌توان یک ریسک بزرگ در نظر گرفت. البته پیش از این در چند تئاتر نقش آفرینی کرده که از قابل‌توجه‌ترین آن‌ها می‌توان به مکبث اشاره کرد.

در حالی که روند فیلم‌برداری The Batman هنوز آغاز نشده، رابرت پتینسون تمرینات خود را شروع کرده تا فیزیک مناسب نقش بتمن را بدست آورد. او در گذشته لباس شوالیه‌ی تاریکی را برای نخستین بار به تن کرده و از تجربیاتش گفته بود. انتخاب پتینسون در ابتدا بازخوردهای منفی بسیاری را از سوی تعدادی از طرفداران دریافت کرد. این دسته که نمی‌توانستند ایفای نقش او را در The Twilight Saga نادیده بگیرند، نظر مثبتی نسبت به او نداشتند.

دسته دیگر طرفداران نظر متفاوتی داشته و این بازیگر انگلیسی را به‌واسطه نقش‌آفرینی در فیلم‌‌های سینمایی Cosmopolis و Good Time گزینه‌ی مناسبی قلمداد می‌کردند. در پایان، لازم به ذکر است که فیلم The Batman از تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا