اولین تریلر از فیلم The Batman چه زمان منتشر خواهد شد؟

احتمالا بزودی شاهد اولین تریلر رسمی از «بتمن» مت ریوز خواهیم بود

اولین تریلر فیلم The Batman

بر اساس یک گزارش جدید، احتمالا در مراسم دی‌سی فن دام شاهد انتشار اولین تریلر از فیلم The Batman خواهیم بود.

The Batman به کارگردانی مت ریوز (Matt Reeves) و با هنرنمایی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش بروس وین/بتمن، یکی از موردانتظارترین فیلم‌های ابرقهرمانی دنیای دی‌سی کمیک محسوب می‌شود. بعد از بازی بن افلک (Ben Affleck) در نقش بتمن در فیلم Batman vs. Superman: Dawn of Justice و Justice League، قرار بود تا افلک بار دیگر در فیلمی به کارگردانی خودش به ایفای نقش بتمن بپردازد. اما پس از کشمکش‌های فراوان، افلک از کار ساخت این پروژه کناره‌‎‌‎گیری کرد تا سکان کارگردانی The Batman به دستان مت ریوز برسد.

هنوز به جز یک تیزر کوتاه و چند تصویر، هیچ‌گونه تریلر رسمی از این فیلم منتشر نشده است و علاقه‌مندان به شدت منتظر انتشار جزئیات بیشتر و البته یک تریلر از The Batman هستند. حالا در رابطه با همین مورد، وب‌سایت The Wrap مدعی شده که در جریان پنل اختصاصی مراسم دی‌سی فن دام (DC FanDome) این فیلم با حضور مت ریوز، شاهد انتشار اولین تریلر رسمی از فیلم The Batman خواهیم بود و ریوز در رابطه با تریلر اطلاعاتی را به طرفداران ارائه خواهد کرد. همچنین، علاوه بر The Batman، در جریان مراسم دی‌سی فن دام شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از فیلم‌هایی همچون، Suicide Squad، Wonder Woman 1984 و Black Adam خواهیم بود.

زمان از سرگیری فیلمبرداری The Batman هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است؛ با این حال در یک گزارش آمده که کار ساخت این فیلم در ماه سپتامبر از سر گرفته خواهد شد. همچنین، پیش بینی می‌شود که پروسه‌ی ساخت فیلم چیزی بین ۷ تا ۱۱ هفته زمان ببرد. فیلم The Batman، به کارگردانی مت ریوز و هنرنمایی رابرت پتینسون در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) به صورت رسمی روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا