مایکل جاکینو در خصوص روند ساخت فیلم The Batman می‌گوید

مایکل جاکینو: رابرت پتینسون فوق‌العاده است

روند ساخت فیلم The Batman

مایکل جاکینو آهنگساز فیلم در حال توسعه‌ی The Batman در خصوص روند ساخت و تفاوت‌های این اثر صحبت‌هایی را مطرح کرد.

بتمن یکی از معروف‌ترین کاراکتر‌های دنیا دی‌سی بوده که از روی آن کامیک‌ها، انیمیشن‌ها و حتی فیلم‌های زیادی منتشر شده است. حال کمپانی برادران وارنر تصمیم گرفته است که ریبوت فیلم بتمن برود. آخرین حضور شوالیه تاریکی در دنیای سینما به سال ۲۰۱۷ میلادی در فیلم Justice League بر می‌گردد که در جریان آن با دیگر سوپرقهرمانان دنیا دی‌سی همراه می‌شود.

حال ما شاهد یک فیلم مستقل از این کاراکتر هستیم که در آن رابرت پتینسون به عنوان بروس وین/بتمن ایفای نقش می‌کند. هنوز اسمی برای این فیلم سینمایی مشخص نشده و در حال حاضر این عنوان را با نام The Batman می‌شناسیم. چندی پیش مت ریوز، کارگردان از آغاز فیلم برداری خبر داده بود. حال مایکل جاکینو که وظیفه‌ی ساخت آهنگ‌های فیلم بتمن را برعهده دارد در روند فیلم‌برداری آن حضور داشته و در خصوص این موضوع صحبت‌هایی کرده است.

او ابتدا از علاقه‌ی شخصی خود در خصوص مشارکت در فیلم‌های بزرگ، مانند Star Trek، جنگ ستارگان و عناوین مارول گفت و اضافه کرد که از کودکی علاقه‌ی شدید به کامیک‌بوک‌ها داشته است. جاکینو در خصوص حضور خود در فیلم بتمن گفت:

این خیلی هیجان‌انگیر و جالب است که شما جزئی از روند تولید این فیلم باشید. زیرا که من عاشق بتمن هستم و با آن بزرگ شدم، بنابراین این خیلی جذاب است که در روند تولید آن باشید و کارهای خودتان را در آن اعمال کنید.

من و مت در خصوص موسیقی فیلم در طول سال صحبت کردیم. ما مانند دو دوست نزدیک، همیشه در حال صحبت کردن در این خصوص هستیم و سعی داریم چیز متفاوتی را بسازیم. برای همین تلاش می‌کنیم که اثر خودمان را خلق کنیم و امیدوارم این، یک عنوان متفاوت برای همه باشد زیرا ما دوست داریم یک بتمن متفاوت نسبت به دیگر آثار به همه نشان دهیم.

در ادامه، مایکل جاکینو گفت که در برخی از پشت صحنه‌های فیلم The Batman حضور داشته و رابرت پتینسون را با لباس و موتور بتمن دیده است. او در خصوص پتینسون گفت:

او فوق‌العاده و شگفت انگیز است. در این صنعت بازیگران معمولا نقش‌های زیادی را بازی می‌کنند و اگر یکی از نقش‌ها خیلی خوب باشد، مردم دیگر بازیگران را با آن فیلم می‌شناسند. ولی در خصوص پتینسون، این موضوع صدق نمی‌کند. او بازیگر فوق‌العاده‌ای است که می‌تواند کار‌ها و نقش‌های زیادی انجام دهد و از این بابت که می‌خواهد یک چیز متفاوت اجرا کند، شدیدا هیجان زده‌ام.

فیلم The Batman در تاریخ ۴ مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا