1%
  • 0/10

اکران فیلم The Batman 2 برای مدتی طولانی به تعویق افتاد

پس لرزه‌های اعتصاب‌ها ادامه دارد

اکران فیلم The Batman 2 برای مدتی طولانی به تعویق افتاد ۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
اکران فیلم The Batman 2

استودیو وارنر با انتشار یک بیانیه رسمی از تغییر در برنامه ریزی‌های خود و به تعویق افتادن اکران فیلم The Batman 2 خبر داده است.

دی سی و وارنر بطور همزمان روی دو برند DC Universe و DC Elseworlds کار می‌کنند. دی سی یونیورس، فیلم‌ها و سریال‌هایی را در بر می‌گیرد که اتفاقاتشان در یک جهان داستانی مشترک روایت می‌شود؛ برای مثال می‌توان به فیلم‌های Superman و Supergirl: Woman of Tomorrow اشاره کرد. دی سی الس ورلد هم شامل آثاری از جمله The Batman می‌شود که داستانی کاملاً مستقل را به تصویر می‌کشند.

در پی موفقیت‌هایی که فیلم The Batman برای سازندگان خود در دی سی و وارنر به ارمغان آورده بود، به ساخت قسمت دوم چراغ سبز نشان داده شد. این اثر تحت عنوان The Batman: Part Two شناخته شده و مت ریوز (Matt Reeves) برای کارگردانی‌اش بازمی‌گردد. رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، زوئی کراویتز (Zoë Kravitz)، جفری رایت (Jeffrey Wright) و اندی سرکیس (Andy Serkis) هم مانند گذشته نقش‌های اصلی و مهم را ایفا می‌کنند.

طبق بیانیه مطبوعاتی‌ای که وارنر منتشر کرده، اکران فیلم The Batman 2 برای مدتی طولانی به تعویق افتاده است. به بیان دقیقتر، اثر مزبور قرار بود در تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها بیاید اما علاقه مندان حالا باید تا ۱۰ مهر سال ۱۴۰۵ (مصادف با ۲ اکتبر سال ۲۰۲۶) منتظر بمانند. در ضمن، فیلم The Bride با نقش آفرینی کریستین بیل (Christian Bale) بجای بتمن در اکتبر ۲۰۲۵ روی پرده نقره‌ای می‌آید.

دلیل تاخیر فیلم The Batman 2 چیست؟

وارنر در بیانیه مطبوعاتی خود به دلیل تغییر در زمان اکران فیلم The Batman 2 اشاره‌ای نداشت اما رسانه The Wrap در گزارشی اختصاصی به آن پرداخت. طبق آنچه در متن آمده، اعتصاب فیلمنامه نویسان هالیوودی در تابستان سال گذشته میلادی باعث شد پیشرفت پروژه مطابق انتظار نباشد. به همین دلیل، مدیران تصمیم گرفتند اکرانش را عقب بیاندازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments