ملاقات با چهره‌های آشنا در دومین تریلر Star Wars: The Bad Batch

این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان دارد

والت دیزنی چندی پیش دومین تریلر Star Wars: The Bad Batch را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو چهره‌های آشنایی را شامل می‌شود.

دیو فیلونی (Dave Filoni) در کنار جرج لوکاس (George Lucas) یکی از اصلی‌ترین چهره‌ها در ساخت انیمیشن‌های سریالی جنگ ستارگان به شمار می‌رود. او در سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی از سمت خود به عنوان کارگردان ناظر در Star Wars: The Clone Wars و Star Wars Rebels کناره‌گیری کرد تا بتواند روی پروژه‌های جدیدی کار کند. با گذشت حدودا چهار سال، بخش انیمیشن لوکاس‌فیلم از ساخت سریال تازه‌ای به نام Star Wars: The Bad Batch خبر داد. این اثر اسپین‌آف Star Wars: The Clone Wars بوده و روی گروهی از کلون تروپرها تمرکز دارد که تحت عنوان The Bad Batch شناخته می‌شود. آن‌ها نخستین بار در فصل هفتم The Clone Wars معرفی شده بودند.

داستان Star Wars: The Bad Batch پس از اتمام جنگ کلون‌ها جریان داشته و سال‌هایی ابتدایی تاسیس امپراتوری کهکشانی را به تصویر می‌کشد. با اتمام درگیری‌ها، اعضای گروه The Bad Batch دیگر هدفی برای زندگی ندارند. در نتیجه، تصمیم می‌گیرند به عنوان جایزه‌بگیر ماموریت‌های مختلف را در سراسر کهکشان انجام دهند تا شاید بدین ترتیب بتوانند انگیزه‌ی تازه‌ای برای ادامه‌ی زندگی بیابند. محصول جدید لوکاس‌فیلم بین Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith و Star Wars: Episode IV – A New Hope روایت می‌شود؛ بازه‌ی زمانی‌ای که چندان مورد کندوکاش قرار نگرفته است. از همین رو، می‌توان امیدوار بود سریال اطلاعات بیشتری را از این دوره‌ی زمانی در اختیار مخاطب قرار دهد.

والت دیزنی چندی پیش دومین تریلر Star Wars: The Bad Batch را در دسترس علاقه‌مندان قرار داد. ویدیو در بخش‌های ابتدایی خود گروه Clone Force 99 یا همان The Bad Batch را نشان می‌دهد که تحت نظارت گرند ماف تارکین تمرین کرده و دشمنان خود را بدون کوچک‌ترین چالشی از میان برمی‌دارند. گرند ماف تارکین در همین حین به تمایل اعضای گروه برای سرپیچی و نادیده گرفتن دستورات ابراز نگرانی می‌کند. شخصیت‌های اصلی داستان سپس از مقر فرماندهی فرار می‌کنند تا مسیر متفاوتی را برای زندگی خود انتخاب کنند. آن‌ها در خارج از مقر با کودکی ملاقات می‌کنند که به خوبی اعضای گروه را می‌شناسد. مهارت‌های هر یک از اعضای گروه در این بخش از ویدیو به نمایش گذاشته می‌شود. در ادامه هم تلاش‌های تارکین برای یافتن سربازان سابقش قابل‌مشاهده است.

با توجه به آنچه در دومین تریلر Star Wars: The Bad Batch مشاهده می‌شود، می‌توان گفت گرند ماف تارکین اصلی‌ترین دشمنان اعضای گروه The Bad Batch خواهد بود. اینطور که به نظر می‌رسد، تارکین ترجیح می‌دهد اعضای گروه برای امپراتوری کار کنند یا نابود شوند. از دیگر نکات قابل‌توجه ویدیو می‌توان به حضور کوتاه شخصیت‌های آشنا مانند کاپیتان رکس و فنک شاند اشاره کرد. شاند نخستین بار در سریال محبوب The Mandalorian معرفی شده بود. صداپیشگی این شخصیت را مینگ-نا ون (Ming-Na Wen) بر عهده دارد. با در نظر گرفتن دوره‌ی زمانی سریال، می‌توان پیش‌بینی کرد حضور چهره‌های قدیمی به همین دو مورد خلاصه نمی‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است پخش Star Wars: The Bad Batch از تاریخ ۱۴ اردیبهشت (مصادف با چهار مه) در سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا