دومین بازی Tetris Effect تحت عنوان Tetris Effect Connected معرفی شد

از پلی‌استیشن به ایکس‌باکس

دومین بازی Tetris Effect تحت عنوان Tetris Effect Connected معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

در جریان رویداد Xbox Games Showcase، با انتشار یک تریلر از دومین نسخه‌ی بازی Tetris Effect، تحت عنوان Tetris Effect Connected رونمایی شد.

توسعه‌دهندگان عنوان Tetris Effect با انتشار یک تریلر بازی Tetris Effect Connected را معرفی کردند. قطعا مخاطبین ایونت Xbox Games Showcase، انتظار معرفی این بازی را برای کنسول مایکروسافت نداشتند. طبق اطلاعات منتشر شده، کاربران این بازی قادر هستند از ویژگی چندنفره بودن آن استفاده کنند و با دوستان خود به تجربه‌ی بازی بپردازند. Tetris Effect Connected قرار است در تعطیلات ۲۰۲۰ برای ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همچنین برای کنسول نسل آینده‌ی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شود.

نسخه‌ی اول بازی Tetris Effect در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد. حالا به‌نظر می‌رسد مایکروسافت قصد دارد دومین نسخه‌ی این بازی را به نام خود به ثبت برساند و آن را تحت عنوان Tetris Effect Connected عرضه کند.

ایونت Xbox Games Showcase در روز ۲ مرداد ماه ساعت ۲۰:۳۰ برگزار و طی آن از بازی‌های میان نسلی و عناوین مورد انتظار کنسول نسل آینده‌ی ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا