فیلم Tenet تاکنون چقدر فروش داشته است؟

کرونا کار خودش را کرد

Tenet

فیلم جدید نولان که اخیرا به سینماها آمده، توانست بیش از ۳۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد.

Tenet اخیرا ماجراهای بسیاری را پشت سر گذاشته و به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا، اکران آن با مشکلات مختلفی رو به رو بوده است. از آن‌جایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا همچنان برخی از محدودیت‌ها پابرجا است و تعداد زیادی از سالن‌های سینما فعالیت خود را از سر نگرفته‌اند، Tenet نتوانسته آن‌طور که انتظار می‌رفت فروش داشته باشد. با وجود آن‌که ۶۵ تا ۷۵ درصد سینماهای آمریکا به پخش فیلم‌ها مشغول هستند، محدودیت‌هایی برای فروش بلیط و برنامه‌ریزی سانس‌ها وجود دارد تا فاصله‌ی اجتماعی حفظ شود.

از آنجایی که سینماهای نیویورک و کالیفرنیا همچنان بسته هستند، Tenet بخش زیادی از مخاطبان خود را از دست داده است. همچنین، میزان شیوع کرونا در ایالات متحده همچنان بالا است و عده‌ی زیادی به سینماها نمی‌روند. فروش Tenet در خارج از آمریکا وضعیت بهتری داشته و در ۵۹ بازار جهانی توانسته ۱۴.۲ میلیون دلار بفروشد. به طور کلی Tenet از نظر فروش وضعیت خوبی ندارد و طبق آمار منتشر شده و نسبت هزینه‌ی ساخت و میزان فروش، عوامل فیلم باید زمان بیشتری را صبر کنند تا شاید وضعیت بهتر شود. در واقع، ۳۰۰ میلیون دلار فروش جهانی برای فیلم پرهزینه‌ی مثل Tenet، رقم خوبی نیست.

این مشکلات تنها برای فیلم جدید نولان نیست و No Time to Die هم در تلاش است تا زمان درستی را برای اکران پیدا کند. اکران No Time to Die که بیست ‌و پنجمین فیلم از فرنچایز جیمز باند محسوب می‌شود، تا کنون چندین بار به تاخیر افتاده است. طبق اعلام اخیر مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی، فیلم No Time to Die در تاریخ ۲ آپریل سال ۲۰۲۱ میلادی (مصادف با ۱۳ فروردین سال آینده) به سالن‌های سینما می‌رود.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد Tenet بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه که باید از جدیدترین فیلم نولان بدانید را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا