پوسترهای جدیدی از فیلم Tenet منتشر شدند | وارونگی زمان در برابر دیوید واشنگتن

ساخته‌ی جدید کریستوفر نولان همچنان دلبری می‌کند!

پوستر جدید فیلم Tenet

روز گذشته دو پوستر جدید از فیلم Tenet ساخته‌ی جدید کریستوفر نولان منتشر شد که پروتاگونیست داستان یعنی جان دیوید واشنگتن را در حالت مسلح و آماده باش نمایش می‌دهد.

بعد از انتشار Dunkirk در سال ۲۰۱۷ میلادی، همه‌ی علاقه‌مندان به فیلم و سریال و سینماروها بی‌صبرانه در انتظار این بودند که از پروژه‌ی بعدی کریستوفر نولان رونمایی شود. اتفاقی که بالاخره در اواسط سال ۲۰۱۹ میلادی رخ داد و شرکت برادران وارنر از فیلم تنت رونمایی کرد.

این فیلم هم مانند برخی دیگر از آثار کریستوفر نولان با بهره‌گیری از مقوله‌های علم فیزیک سعی در به تصویر کشیدن داستانی غنی و بسیار جذاب دارد؛ هدفی که انتظار می‌رود فیلم Tenet به راحتی آن را به دست بیاورد.

شب گذشته اما دو پوستر جدید از فیلم Tenet توسط حساب کاربری این عنوان در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شد که شخصیت اصلی داستان با هنرنمایی جان دیوید واشنگتن را به تصویر کشیده است. در این پوسترها، دیوید واشنگتن سلاح به دست و در حالت آماده باش قرار دارد که ثابت می‌کند فیلم Tenet مملو از صحنه‌های اکشن و نبرد با سلاح‌های گرم است.

اگر به خاطر داشته باشید، پیش از هر چیزی قرار بر این بود که فیلم تنت در تاریخ ۱۷ جولای اکران شود اما به دلیل شروع اپیدمی ویروس کرونا یا همان کووید-۱۹، به ۳۱ جولای موکول شد. البته انتظار می‌رفت که به لطف رعایت مردم، محدودیت‌های وضع شده از سوی دولت‌ها و همچنین گرمای هوا این ویروس در فصل تابستان ضعیف‌تر از هر زمان دیگری شود تا به مرحله‌ی مهار برسد؛ اتفاقی که رخ نداد.

با توجه به تشدید شیوع این ویروس کشنده، شرکت برادران وارنر به رغم اصرارهای کریستوفر نولان مجبور شد تا اکران این فیلم مورد انتظار را به روز چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) موکول کند.

علاوه بر جان دیوید واشنگتن، بازیگران مطرح دیگری از جمله رابرت پتینسون، الیزابت دبیکی، دیمپل کاپادیا، مایکل کین و کنت برانا در فیلم Tenet هنرنمایی کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا