فیلم Tenet در آمریکا چقدر فروخته است؟

به‌نظر می‌رسد کرونا کار خودش را کرده

فیلم Tenet در آمریکا چقدر فروخته است؟ مهسا سپاهی ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان
TENET

طبق اخبار منتشر شده، فیلم جدید کارگردان مطرح سینما کرستوفر نولان (Christopher Nolan) که به تازگی روی پرده‌های سینما رفته، نتوانسته فروش قابل توجهی در آمریکا داشته باشد.

فیلم جنجالی کریستوفر نولان، اخیرا ماجراهای بسیاری را پشت سر گذاشته و به‌ دلیل شیوع ویروس کرونا، اکران آن با مشکلات مختلفی رو به رو بوده است. ماجرای فیلم Tenet که هم‌اکنون روی پرده‌های سینما پخش می‌شود، در مورد دو مامور حرفه‌ای است که با استفاده از تکنولوژی وارونگی زمان، از بروز جنگ جهانی سوم جلوگیری می‌کنند. جان دیوید واشنگتن (John David Washington)، رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) بازیگران مطرحی هستند که در این فیلم جذاب ایفای نقش می‌کنند.

از آن‌جایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا همچنان برخی از محدودیت‌ها پابرجا است و تعداد زیادی از سالن‌های سینما فعالیت خود را از سر نگرفته‌اند، Tenet نتوانسته آن‌طور که انتظار می‌رفت فروش داشته باشد. با وجود آن‌که ۶۵ تا ۷۵ درصد سینماهای آمریکا به پخش فیلم‌ها مشغول هستند، محدودیت‌هایی برای فروش بلیط و برنامه‌ریزی سانس‌ها وجود دارد تا فاصله‌ی اجتماعی حفظ شود. به طور کلی، فیلم جدید نولان در هفته‌ی سوم اکران در آمریکا توانسته ۳۶.۱ میلیون دلار فروش داشته باشد که رقم خوبی به حساب نمی‌آید. توجه داشته باشید که این اعداد در شرایطی به دست آمده‌اند که تعداد زیادی از سینماهای نیویورک و کالیفرنیا همچنان بسته هستند و محدودیت‌های ویروس کرونا را ادامه می‌دهند.

میزان فروش فیلم Tenet در سطح بین‌المللی کمی بهتر پیش می‌رود. این عنوان توانسته تا هفته‌ی سوم اکران خود، ۲۳۹ میلیون دلار فروش داشته باشد. این در حالی است که با توجه به فروش ناموفق Tenet در برخی کشورها، برادران وارنر می‌گوید که آن‌ها به دنبال پخش طولانی‌تری برای این فیلم هستند و به آن فرصت می‌دهند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد Tenet بیشتر بدانید، می‌توانید مطلب هر آن‌چه که باید از جدیدترین فیلم نولان بدانید را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا