1%
  • 0/10

معرفی بات تلگرامی ریگرام

ابزاری همه کاره برای اینستاگرام

معرفی بات تلگرامی ریگرام ۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ آموزش و ترفند کپی لینک

اگر قرار باشد به این سوال که “محبوب‌ترین اپلیکیشن در بین مردم ایران کدام است” پاسخ دهیم؛ بدون شک جواب یکی از دو اپلیکیشن اینستاگرام یا تلگرام خواهد بود که هر دو مورد به لطف ریشه‌ای که در بین کاربران ایرانی کرده اند، احتمالا تا مدت‌ها این جایگاه “محبوب‌ترین”‌ها را حفظ خواهند کرد. در این مطلب قصد داریم یک بات تلگرامی به نام RegramBOT را به شما معرفی کنیم که ابزاری همه کاره در رابطه با اینستاگرام را در اختیار شما قرار می دهد. تمایل دارید پست‌های اینستاگرام را در تلگرام مشاهده کنید؟ قصد دانلود پست یا استوری خاصی را دارید اما اینستاگرام چنین گزینه‌ای را در اختیار شما قرار نداده است؟ به دنبال ذخیره فایل ویدیویی یک Live Video هستید؟ همه این موارد به همراه بسیاری از ابزارهای کاربردی دیگر در بات ریگرام، در اختیار شما قرار خواهند گرفت. در ادامه به معرفی این بات و امکانات ویژه‌ی آن خواهیم پرداخت.

قبل از شروع، باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که برخی از امکانات بات برای عملکرد کامل تر (همچون شامل شدن پروفایل‌های خصوصی که فالو دارید)، به اتصال اکانت اینستاگرام شما نیاز دارند که برای استفاده، باید آیدی و پسورد خود را در اختیار بات قرار دهید که البته، مسئولیت این مورد بر عهده خود کاربر خواهد بود و وب سایت سرگرمی، مسئولیتی را در این مورد متقبل نخواهد شد.

1. دانلود پست، استوری و هایلایت و IGTV:

مهمترین امکان این بات که احتمالا اکثریت کاربران آن را به خود جذب کرده، امکان دانلود بدون دردسر پست‌ها و استوری‌ها است. اپلیکیشن اینستاگرام بنا بر سیاست‌هایی که دارد، چنین گزینه‌ای را در اپلیکیشن خود مهیا نکرده است و شما به عنوان یک کاربر، تنها قادر به مشاهده پست‌ها و استوری‌ها هستید؛ نه دانلود آن‌ها. برای دانلود از اینستاگرام ابزارهای زیادی وجود دارد ازجمله اپلیکیشن‌های کمکی و Downloader و حتی نسخه‌های دستکاری شده اینستاگرام که گزینه دانلود را به آن اضافه کرده‌اند. اما اگر تمایلی به نصب یک برنامه جانبی، یا سپردن اطلاعات خود به یک اینستاگرام دستکاری شده ندارید، بات ریگرام بهترین راه حل برای شما است. کافیست لینک پست مورد نظر را (عکس، ویدیو، آلبوم) به بات ریگرام ارسال کنید تا در کسری از ثانیه، بات عکس یا ویدیوی مورد نظر را برای شما ارسال کند. به همین سادگی. در خصوص استوری ها، هایلایت‌ها و IGTVها نیز کافیست لینک یا آیدی پروفایل مورد نظر را به بات ارسال کرده، و سپس از گزینه‌های نمایش داده شده، مورد دلخواه خود را انتخاب کنید تا یک به یک برای شما ارسال شوند. توجه داشته باشید که این امکان تنها برای آیدی‌هایی که Private نباشند کاربرد دارد. برای آنکه از یک پروفایل خصوصی دانلود انجام دهید، ابتدا باید شخص مورد نظر را فالو کرده، و سپس آیدی خود را به بات متصل کنید که در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

2. دانلود عکس پروفایل:

یکی از خصوصیات حذف نشدنی در بین کاربران دنیای نت و به خصوص شبکه‌های اجتماعی، کنجکاوی بیش از حد کاربران است. در اینستاگرام، برخلاف اپلیکیشن‌های دیگری همچون تلگرام یا واتساپ، شما تنها قادر به مشاهده سایز کوچک و دایره‌ای شکل تصاویر پروفایل هستید و امکانی برای بزرگ کردن عکس در اختیار ندارید. به کمک بات ریگرام تنها کافیست تا لینک یا آیدی شخص مورد نظر را به بات ارسال کنید تا تصویر پروفایل او، با کیفیت اصلی برای شما نمایش داده شود.

3. دانلود تمام پست‌ها در یک فایل زیپ:

اگر به پست‌های یک پیج علاقه دارید و به دنبال راه جایگزینی برای ذخیره یک به یک آن‌ها هستید، این ابزار ریگرام مناسب شما خواهد بود. توسط این امکان ریگرام، شما می توانید تنها با ارسال یک آیدی، تمام پست‌ها اعم از عکس، ویدیو و پست‌های آلبومی را در یک فایل zip ذخیره کنید. فایل ساخته شده به صورت لینک دانلود موقت در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید آن را دانلود کنید. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که این حالت، شامل ویدیوهای IGTV و استوری‌های هایلایت شده نخواهد بود. همچون دانلود پست‌ها و استوری ها، این امکان نیز تنها برای پروفایل‌های عمومی قابل استفاده خواهد بود و برای پروفایل‌های خصوصی، ابتدا باید پیج مورد نظر را فالو کرده، و سپس اینستاگرام خود را به بات متصل کنید.

4. دانلود لایوهای ذخیره شده و در حال پخش:

دو ابزار بسیار کاربردی دیگر ریگرام، به دانلود لایو‌ها اختصاص دارد. در اینستاگرام شما در دو حالت ممکن است که با لایوها مواجه شوید. حالت اول لایو‌هایی که در حال پخش هستند، و حالت دوم لایو‌های تمام شده‌ای که به مدت 24 ساعت ذخیره شده‌اند. شما بعد از فرستادن آیدی پیج مورد نظر، با این دو گزینه مواجه خواهید شد که بنا بر نیاز خود یکی از آن‌ها را باید انتخاب کنید. در حالت اول، بات به شما پیام خواهد داد و تایید می کند که لایو مورد نظر شروع به ضبط شدن شده و بعد از اتمام برای شما ارسال خواهد شد. در حالت دوم نیز، به محض انتخاب گزینه، فایل ویدیویی یا لینک دانلود لایو ذخیره شده به شما تحویل داده خواهد شد.

5. تحت نظر گرفتن پیج ها:

این امکان برای کاربرانی که علاقه زیادی به یک پیج بخصوص دارند بسیار جذاب خواهد بود و امکانات بسیاری را برای حفظ ارتباط تنگاتنگ با پیج مورد نظر در اختیار کاربر قرار خواهد داد. به کمک این امکان شما می توانید یک یا چند پیج را به بخش “تحت نظر” بات اضافه کنید تا به محض اتفاقاتی همچون “ارسال پست یا استوری جدید”، “شروع پخش زنده”، “تغییر عکس پروفایل” و همچنین تغییر نام کاربری و بیوگرافی از این موضوع با خبر شده، و همچنین فایل مربوط به پست یا استوری یا لایو پخش شده را نیز به صورت خودکار دریافت کنید.

6. امکان فید و دریافت پست‌ها در تلگرام:

با اضافه شدن بات‌ها انبوه امکانات تلگرام، تعداد زیادی از طرفداران پروپاقرص تلگرام بیش از پیش به این موضوع عقیده پیدا کردند که تقریبا هرکاری را می توان با تلگرام انجام داد. حال باید مرور پست‌های اینستاگرامی را نیز به این لیست اضافه کرد چراکه بات ریگرام، این امکان را با دقت بالا در اختیار شما قرار خواهد داد. شما با متصل کردن اینستاگرام خود به این بات، می‌توانید هر آنچه در فید اینستاگرام خود مشاهده می کنید اعم از پست‌ها و استوری‌ها را، در یک کانال تلگرامی (که در حین انجام تنظیمات فید خواهید ساخت) دریافت کنید. برای پاسخ به این سوال که “چرا باید تمایلی به دریافت پست‌های اینستاگرام در یک کانال تلگرامی داشته باشیم” می توان به موارد زیادی متناسب با نیاز هرکاربر اشاره کرد، اما شاید مهمترین آن ها، عدم پخش خودکار ویدیوها در تلگرام و در نتیجه حفظ حجم بسته‌های اینترنت باشد. البته توجه داشته باشید که قبل از سپردن کامل اینستاگرام خود به امکان فید بات ابتدا چند روزی به صورت همزمان از هر دو استفاده کنید تا مطمین شوید بات، تمام پست‌ها و استوری‌ها را بدون خطا و جا افتادن برای شما ارسال می کند. طبیعتا هرچه تعداد پیج‌های فالو شده توسط شما بیشتر باشد، امکان بروز خطا نیز بیشتر خواهد بود. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این امکان، می تواند به صورت لیست سفید نیز در اختیار شما قرار بگیرد به این معنا که به جای آنکه تمام پست‌ها را در تلگرام دریافت کنید، تنها پست‌ها و استوری‌های مربوط به پیج‌های انتخابی شما برایتان ارسال شود.

7. امکان دانلود از طریق دایرکت مسیج:

یکی دیگر از امکانات بات تلگرامی ریگرام، امکان دانلود پست‌ها و استوری‌ها از طریق دایرکت است. این امکان که نیازمند اتصال اینستاگرام شما به بات است، به این صورت عمل می کند که یک آیدی اینستاگرامی (متعلق به ریگرام) در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت که از آن پس، کافیست برای دانلود یک پست یا استوری، پست مورد نظر را توسط آیکون “موشک”، به این آیدی اینستاگرامی دایرکت کنید. بات به طور خودکار پیام شما را تشخیص داده و پست یا استوری مورد نظر را در تلگرام برای شما ارسال می کند.

برای استفاده از این بات تلگرامی، کافیست تا به آدرس https://t.me/regrambot مراجعه کرده، یا در محیط تلگرام روی آیدی @RegramBot لمس کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments