#مهسا_امینی

نمایش گیم‌پلی جدید بازی TMNT: Shredder’s Revenge: بازگشت لاک‌پشت‌های نینجا

تایید انتشار این بازی برای Nintendo Switch

نمایش گیم‌پلی جدید بازی TMNT: Shredder’s Revenge: بازگشت لاک‌پشت‌های نینجا مریم خواجوی ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی

ماه پیش، بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها معرفی شد. امروز ضمن عرضه تریلر گیم‌پلی جدید، مشخص شد که یکی از این کنسول‌ها Nintendo Switch است.

دیروز یک تریلر گیم‌پلی جدید کوتاه از این بازی Beat ‘Em Up منتشر شد که بازگشتی به دهه ۸۰ میلادی دارد؛ زمانی که این نوع بازی‌ها بیشترین محبوبیت را میان مردم داشتند. حال یک بازی TMNT دیگر با وفاداری به اجداد خود در حال توسعه است.  طبق گفته‌های نینتندو در نمایش Indie World، این بازی امسال برای Nintendo Switch عرضه خواهد شد. با این خبر، عرضه این بازی برای رایانه‌های شخصی و نینتندو قطعی شد اما هنوز مشخص نیست که آیا این بازی بر روی کنسول‌های دیگر عرضه خواهد شد یا خیر.

در این بازی شما در نقش برادران محبوب نینجا، Leonardo، Raphael، Michelangelo و Donatello به مبارزه علیه Foot Clan، Bebop، Rocksteady و از همه مهم‌تر Shredder خواهید رفت. هر کدام از لاک‌پشت‌های نینجا، سلاح و حرکات مخصوص به خود را دارد و همین موضوع گیم‌پلی بازی را از تکراری بودن خارج می‌کند.  

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge توسط استودیوی مونترال Tribute Games در دست توسعه قرار دارد. لازم به ذکر است که تعدادی از افراد حاضر در این استودیو طراح بازی موفق Streets of Rage 4 هستند.

بازی TMNT: Shredder’s Revenge هر چیزی که باید از یک بازی Beat ‘Em Up باید توقع داشته باشیم را برآورده می‌کند؛ به طوری که به ریشه‌های خود پایبند مانده و از اولین مراحل آن جایی که برادران نینجا باید با Bebop و Rocksteady مبارزه کنند الهام گرفته است. همچنین ناگفته نماند که بازی از رنگ‌بندی و گرافیک جذابی برخوردار است که شما را یاد دوران خوش کودکی‌تان می‌اندازد.

هنوز تاریخ عرضه دقیقی برای بازی مشخص نشده است و فقط می‌دانیم که قرار است امسال برای پلتفرم‌های ذکرشده عرضه شود. پس منتظر خبرهای بیشتر از این بازی باشید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا