تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا رسماً اعلام شد

یک شکست دیگر در باکس آفیس

تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا رسماً اعلام شد سورنا رضایی ۰ ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ سینما
نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا

در حالی که تنها یک ماه از آغاز اکران می‌گذرد، تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا رسماً مشخص شده است.

رمزی نایتو (Ramsey Naito) در سال ۲۰۱۸ میلادی ریاست بخش انیمیشن نیکلودئون (Nickelodeon) را بر عهده گرفت. به محض آغاز کار خود، تولید محصولی جدید از لاک پشت‌های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles) را در دستور کار قرار داد. نتیجه تلاش‌های او، انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem است که توسط جف رو (Jeff Rowe)، کارگردان The Mitchells vs. the Machines ساخته شد.

طبق خلاصه داستان، لاک پشت‌های نینجا از زندگی مخفیانه در شبکه فاضلاب نیویورک خسته شده و می‌خواهند پذیرش مردم را بدست آورده و بدین طریق، یک زندگی عادی داشته باشند. در همین راستا، فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را آغاز می‌کنند که اتفاقات خوبی را برایشان رقم نمی‌زند. در ضمن، بازیگران مشهوری در این اثر به صداپیشگی پرداخته‌اند که برای مثال می‌توان جکی چان (Jackie Chan)، جان سینا (John Cena) و جیانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito) را نام برد.

پارامونت پیکچرز ساعاتی قبل تاریخ انتشار نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا را اعلام کرد. بر اساس بیانیه، علاقه مندان هم اکنون می‌توانند با پرداخت مبلغ مورد نظر به خرید یا اجاره اقدام کنند. استودیو آمریکایی همچنین از لیست مزایای خرید نسخه بلوری پرده برداشته که شامل مستندی از روند ساخت می‌شود. به این مورد باید The Mutant Uprising را اضافه کرد که مخاطبان را بیشتر با شخصیت‌های منفی قصه آشنا می‌کند.

نسخه بلوری انیمیشن لاک پشت‌های نینجا در حالی منتشر شده که تنها یک ماه از آغاز اکران می‌گذرد. دلیل انتخاب چنین بازه زمانی کوتاهی برای اکران را باید در باکس آفیس جستوجو کرد. اگرچه این اثر بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد و چهره‌های مشهوری هم در تیم صداپیشگی حضور دارند، عملکردی ضعیف را در باکس آفیس به ثبت رساند. محصول پارامونت پیکچرز در مقابل بودجه ۷۰ میلیون دلاری خود تنها ۱۳۸ میلیون دلار فروخت.

فروش پایین لاک‌ پشت‌های نینجای جهش‌یافته نوجوان: آشوب جهش‌ یافته بدون شک بخاطر اکران همزمان با Mission Impossible 7، Barbie و Oppenheimer بود. در ضمن، قسمت دوم در دست ساخت قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا