1%
  • 10/10

ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans تایید شد؛ چهره‌ای آشنا فیلمنامه را آماده می‌کند

حالا پاسخ صحیح را می‌دانیم!

ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans تایید شد؛ چهره‌ای آشنا فیلمنامه را آماده می‌کند ۳ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans

رسانه The Hollywood Reporter در یکی از جدیدترین گزارش‌های خود ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans را تایید کرده است.

یکی از افشاگران مشهور صنایع فیلم و سریال به نام r/DCULeaks اواخر بهمن سال جاری سه شایعه را مطرح کرد که همگی به استودیو دی سی ارتباط داشتند؛ شایعه‌هایی که از ساخت فیلم Teen Titans، پیوستن دارن آرونوفسکی (Darren Aronofsky) به پروژه Plastic Man و آغاز جستوجو برای یافتن بازیگر نقش روثای خبر می‌دادند. جیمز گان (James Gunn)، مدیر دی سی، در واکنش به انتشار این شایعه‌ها گفت حداقل یکی از سه شایعه حقیقت ندارد.

به لطف گزارش اخیر The Hollywood Reporter، حالا می‌دانیم کدام شایعه حقیقت داشته است. طبق متنی که روی خروجی رسانه قرار گرفته، وارنر هم اکنون مشغول ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans بوده و چهره‌ای آشنا به عنوان فیلمنامه نویس به آن پیوسته است. به بیان دقیقتر، آنا نوگیرا (Ana Nogueira) وظیفه آماده سازی فیلمنامه را به دوش می‌کشد.

آنا نوگیرا بدون شک چهره‌ای آشنا برای علاقه مندان به اقتباس‌های سینمایی و سریالی دی سی محسوب می‌شود. او مدت‌ها پیش به دیگر فیلم این استودیو، یعنی Supergirl: Woman of Tomorrow پیوسته بود و هم اکنون روی فیلمنامه آن کار می‌کند. نوگیرا چند فیلم یا سریال دیگر، چه بعنوان بازیگر و چه بعنوان فیلمنامه نویس، در پرونده هنری خود دارد که برای مثال می‌توان The Vampire Diaries را نام برد.

ساخت فیلم لایو اکشن Teen Titans

چه ابرقهرمانانی در گروه تایتان‌های نوجوان عضو هستند؟

تایتان‌های نوجوان یک گروه ابرقهرمانی بوده که نخستین بار اواسط دهه ۶۰ میلادی معرفی شد. گروه مزبور اوایل از رابین، کید فلش، آکوالد و واندر گرل تشکیل می‌شد اما با گذر زمان نام‌های دیگری مانند اسپیدی و گرین ارو به آن پیوستند. کمیک بوک‌های تایتان‌های نوجوان در ابتدا محبوبیت چندانی نداشتند تا اینکه مارو ولفن (Marv Wolfman) و جرج پرز (George Perez) وظیفه آماده سازی داستان‌های جدید را بر عهده گرفتند.

شخصیت‌های متفاوتی طی دهه‌های گذشته در گروه تایتان‌های نوجوان عضویت داشتند. از همین رو، حدس زدن نام شخصیت‌هایی که در اقتباس لایو اکشن آن حضور دارند، سخت بوده و باید منتظر جزئیات بیشتر ماند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments