صحبت‌های جیسون سودیکیس در مورد فصل چهارم Ted Lasso

آیا فصل چهارمی درکار است؟

فصل چهارم Ted Lasso

طرفداران سوالات زیادی در مورد فصل بعدی دارند و در ادامه به تمام صحبت‌های بازیگر نقش اصلی در مورد فصل چهارم Ted Lasso می‌پردازیم. از آنجایی که فصل سوم به عنوان آخرین فصل پخش سریال تایید شد و فصل با به پایان رساندن بسیاری از داستان‌های احساسی شخصیت‌ها این مسئله را تا حدودی مشهود کرد. با این حال ستاره این سریال جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) احتمال وجود فصل چهارم Ted Lasso را بررسی کرد. 

همانطور که در مورد بسیاری از برنامه‌های تلویزیونی رخ داده، بعضی از سازندگان، بازیگران، نویسندگان و گردانندگان Ted Lasso برای بسیاری آشنا بوده‌اند و تئوری ها و سوالات زیادی در مورد بازگشت فصل چهارم سریال وجود دارد و هیچ‌کس بیشتر از خالق، نویسنده و ستاره اصلیTed Lasso جیسون سودیکیس، که در مورد اینکه آیا سریال پس از پایان فصل سوم ادامه خواهد داشت یا نه مورد سوال قرار نگرفته است. سودیکیس در فرش قرمز فصل سوم گفت:

این داستانی بود که دلمون می‌خواست بگیم و به نحو احسن گفتیمش و خیلی بهش افتخار می‌کنیم. اینکه می‌دونیم مردم دوست دارن فصل چهارم رو هم ببینن خیلی برامون دوست داشتنیه ولی اکثرا اینطوری اینطوری شدیم که تموم شده و کافیه. در کنارش از استقبالی که از سری شد لذت می‌بریم.

از ابتدای شروع برنامه، سودیکیس و تیمش داستانی با پایانی خاص در ذهن داشتند، چیزی که برای برنامه های تلویزیونی مدرن به طور غیر معمولی نادر است. سودیکیس در حالی که اظهار داشت از هواداران به دلیل اینکه مشتاق فصل چهارم هم هستند سپاسگزار است، اصرار داشت که منتظر بمانند تا فصل سوم را ببینند تا متوجه شوند که پایانی که او و تیمش به دست آورده‌اند به اندازه‌ای رضایت‌بخش بوده که Ted Lasso را برای فصل چهارم کنار بگذارند. در ادامه اعلام کرد:

نمی‌دونم، به عواملی بیشتر از من ربط داره و ما گروه فوق‌العاده‌ای از نویسندگان، بازیگران، افراد در حال تولید و پس‌تولید داریم. متاسفم که نمی‌تونم بهتون جواب اره یا نه بدم و در کنارش اگر می‌دونستمم بهتون نمی‌گفتم!

اکنون که فصل سوم Ted Lasso به پایان رسیده است و تقاضای زیادی هم برای ساخت فصل چهارم وجود دارد، شاید سودیکیس و بقیه عوامل سریال دوباره گرد هم آیند تا درباره احتمال ادامه داستان سریال صحبت کنند.

3.3 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا