تیک-تو اینتراکتیو روی نسخه‌‌‌های جدید بزرگ‌ترین فرنچایزهای خود کار می‌کند

آیا شایعات درباره نسخه ششم GTA درست بوده‌اند؟

تیک-تو اینتراکتیو

در حالی که طی چند ماه گذشته شایعات مختلفی از نسخه جدید GTA در فضای مجازی منتشر شده‌اند، شرکت تیک‌-تو اینتراکتیو از ساخت نسخه‌های جدید بزرگ‌ترین فرنچایزهای خود خبر داد.

شرکت تیک-تو اینتراکتیو به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین فعالان صنعت بازی‌های ویدیویی در جهان، صاحب توسعه‌دهندگان و ناشران شناخته‌شده‌ای از جمله راکستار گیمز، ۲کی گیمز و پرایوت دیویژنز است. این شرکت به‌تازگی گزارش مالی خود را برای سه‌ ماهه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرده است که از عملکرد مثبت آن در زمینه مالی خبر می‌دهد. اگرچه گزارش مالی تیک-‌تو شامل اطلاعاتی از برنامه‌های آینده این شرکت می‌شد اما استراس زلنیک، مدیرعامل شرکت، شخصاً به صحبت‌ درباره بازی‌های در دست ساخت پرداخت.

استراس زلنیک در ابتدای صحبت‌های به روند «مثبت و ادامه‌دار» Take-Two Interactive در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی اشاره کرد و سپس از بازی‌های Borderlands 3 ،Red Dead Redemption 2 و NBA 2K20 به‌عنوان محصولات موفق این شرکت یاد کرد. زلنیک نهایتاً به صحبت درباره بازی‌هایی پرداخت که در دست ساخت قرار دارند. طبق صحبت‌های او، تیک-تو اینتراکتیو علاوه بر یک آی‌پی کاملاً جدید، روی نسخه‌‌های جدید بزرگ‌ترین فرنچایزهای خود هم کار می‌کند:

تیک-تو در حال حاضر بزرگ‌ترین لیست محصولاتِ در حال تولید را در تاریخ شرکت دارد. این لیست شامل نسخه‌‎‌های جدید بزرگ‌ترین فرنچایزهای ما و یک آی‌پی کاملاً جدید می‌شود.

از آن‌جایی که نسخه‌های جدید رد دد ردمپشن و بوردرلندز طی یک سال گذشته به بازار آمده‌اند، می‌توان انتظار داشت که Take-Two Interactive احتمالاً روند ساخت نسخه‌های بعدی Mafia، Bioshock، XCOM و GTA را آغاز کرده باشد. در این میان، احتمال ساخت نسخه ششم GTA بسیار بالاست. جدا از اینکه GTA یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین فرنچایزهای صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، طی ماه‌های گذشته شاهد انتشار اطلاعات غیررسمی درباره آن بوده‌ایم.

استراس زلنیک در پایان صحبت‌های خود به هدف از ساخت این محصولات جدید اشاره کرد:

به‌طور جدی مشغول سرمایه‌گذاری در بازارها، پلتفرم‌ها و مدل‌‌های تجاری در حال رشد هستیم. همچنین شرایط شدیداً مهیا است تا ضمن ادامه روند مثبت کنونی، میزان رشد و درآمد خود را در بلند مدت افزایش دهیم.

لازم به ذکر است که جدیدترین محصول تیک-تو اینتراکتیو نسخه رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 بوده است که چند روز قبل در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا