سازمان T1 مسابقات بازی Valorant را برگزار می‌کند

با همکاری Nerd Street Gamers

سازمان T1 مسابقات بازی Valorant را برگزار می‌کند نیکان صبوری ۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹
مسابقات بازی Valorant

سازمان کره‌ای T1 به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی مسابقات بازی Valorant را برگزار می‌کند.

T1 که پیش از این با نام SK Telecom T1 شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین سازمان‌ها در برگزاری مسابقات ورزش‌های الکرونیک است. همچنین این سازمان که توسط شرکت اس‌کی تلکام بنیانگذاری شده، تیم‌های بسیار زیادی در رشته‌های مختلف دارد که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به تیم League of Legends با برنده شدن در سه رویداد جهانی، اشاره کرد.

حال همانطور که می‌دانید، Riot Games به تازگی عنوان Valorant را به صورت بتای محدود در دسترس بسیاری از بازیکنان و تیم‌های حرفه‌ای قرار داده است. در حالی که بازی در مراحل اولیه‌ی رشد خود به سر می‌برد، سازمان‌هایی به دنبال برگزاری رویداد‌های ورزشی این بازی هستند. این در حالی است که شرکت Riot Game هنوز هیچ حرفی در خصوص مسابقات و لیگ‌های این بازی به زبان نیاورده ولی سازمان T1 می‌خواهد رویداد کوچکی برای آشنایی بیشتر مردم کره جنوبی با این بازی برگزار کند. در کنار این موضوع، سازمان 100Thieves چند روز دیگر مسابقات Valorant برگزار می‌کند؛ این مسابقات هیچ ارتباطی با رویداد T1 نخواهد داشت.

مسابقات سازمان 100Thieves در تاریخ ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ (۱۴ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) برگزار خواهد شد و مسابقات سازمان T1 هم دو روز بعد آن یعنی ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل ۲۰۲۰) روی پلتفرم استریم توییچ به نمایش گذاشته می‌شود. تیم‌های حاضر در این رویدادها هنوز نامشخص هستند اما با توجه به برگزاری مسابقات T1، احتمال می‌رود که این سازمان تیم مورد نظر خود را راه‌اندازی کرده باشد.

T1 در توییتر خود گفته که در این رویداد، بازیکنان حرفه‌ای و حتی برخی از توسعه دهدنگان بازیحضور خواهند داشت. این مسابقه با همکاری Nerd Street Gamers که سابقه‌ی بسیار زیادی در برگزاری رویداد‌های ورزش‌های الکترونیک دارد، برگزار خواهد شد.

بازی Valorant قرار است پاییز سال جاری برای سیستم عامل ویندوز منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا