بازی SYN ساخته‌ی جدید تنسنت گیمز معرفی شد | سایبرپانک چینی!

اثری متفاوت در راه پی‌سی و کنسول‌ها

بازی SYN تنسنت

روز گذشته طی اقدامی غیرمنتظره، شرکت چینی تنسنت گیمز از بازی SYN رونمایی کرد و اطلاعات جالب توجهی را از این بازی Open World در اختیار عموم قرار داد.

ظاهر بازی SYN در سبک تیراندازی اول شخص بوده و اتفاقات آن در فضایی با تم سایبرپانک و محیطی Open World رخ می‌دهد. البته اگر به ثانیه‌های پایانی دموی فنی منتشر شده از این بازی دقت کنید، متوجه می‌شوید که زاویه‌ی دید در بازی SYN به دوربین اول شخص محدود نخواهد بود.

بنابراین احتمال می‌رود که صرفا در هنگام مبارزات با استفاده از سلاح‌های گرم، زاویه دوربین به اول شخص تغییر حالت دهد و در سایر مواقع، شخصیت اصلی و وسایل نقلیه را با زاویه‌ی دید سوم شخص کنترل خواهیم کرد.

اطلاعات جذابی از بازی SYN توسط شرکت Tencent منتشر شده؛ بر اساس این اطلاعات، SYN توسط Lightspeed و Quantum Studios در حال ساخت است؛ دو استودیویی که  از زیرمجموعه‌های تنسنت به حساب می‌آیند و سابقه‌ی ساخت بازی موفق PUBG Mobile را در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده‌اند.

متنی که در رابطه با این بازی از سوی توسعه‌دهندگان آن منتشر شده، اطلاعات ارزشمندی از SYN را در اختیار ما قرار می‌‎دهد:

ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا گرافیک هم‌زمان با استایل سایبرپانک را در جهانی جذاب و ویژگی‌های بصری چشم‌نواز، به تصویر بکشیم. تمام شخصیت‌های ما با وجود این که طراحی واقع‌گرایانه دارد، جذاب هستند و می‌توانید آن‌ها را از هر لحاظ که دلتان بخواهد، مانند آرایش، پوسته و کلی جلوه‌ی بصری دیگر، شخصی‌سازی کنید. همچنین می‌توانید تغییرات چشمگیری در حالت مو ایجاد کنید و این‌ها، آثار همکاری عمیق ما با شرکت Epic Games است.

همان طور که اشاره شد، این بازی با بهره‌گیری از موتورگرافیکی Unreal Enigne در حال توسعه است. در ادامه، تنسنت به وجود سه نژاد مختلف برای انتخاب کاراکتر قابل بازی اشاره کرد که هر یک از آن‌ها، دارای مهارت‌های ویژه و حیوان دست‌آموز سایبرنتیک منحصر به فردی هستند.

انتخاب کاراکتر، وسیله‌ی نقلیه و شخصی‌سازی‌ها در فضایی Open World رخ می‌دهند و بازیکنان می‌توانند به میزان قابل توجهی با محیط اطراف خود تعامل داشته باشند.

فعلا اطلاعات بیشتری از بازی SYN در دسترس نیست و مشخص نیست که روند بازی به صورت داستانی خواهد بود یا چندنفره‌ی آنلاین؛ حتی هنوز هیچ حدسی برای تاریخ انتشار SYN وجود ندارد اما مشخص شده که این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها (احتمالا کنسول‌های نسل نهم) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا