آیا جیمز گان بازیگر بعدی سوپرمن را انتخاب کرده است؟

بالاخره چه کسی قرار است سوپرمن بعدی باشد؟

بازیگر بعدی سوپرمن

طبق شایعات جدیدی که منتشر شده، امکان دارد که جیمز گان (James Gunn) رهبر دنیای دی سی (DCU) و استودیو دی سی (DC Studios) بازیگر بعدی سوپرمن (Superman) را هم اکنون انتخاب کرده باشد.

از زمان کنار گذاشته شدن هنری کویل (Henry Cavill) از نقش سوپرمن، در حالی که پس از حضور کوتاهش در فیلم Black Adam به نظر می‌رسید که قرار است باز هم این نقش را در فیلم بعدی سوپرمن ایفا کند، موضوع انتخاب بازیگر بعدی سوپرمن به یکی از داغ‌ترین و پربحث‌ترین موضوعات صحبت برای طرفداران دی سی تبدیل شده است.

جیمز گان که بیشتر برای کارگردانی سه‌گانه Guardians of the Galaxy در دنیای سینمایی مارول (MCU)، فیلم The Suicide Squad و سریال Peacemaker شناخته می‌شود و رهبر فعلی دنیای دی سی است، کارگردان فیلم بعدی سوپرمن با نام Superman: Legacy است که در سال ۲۰۲۵ اکران خواهد شد. او همچنین فیلمنامه این اثر مورد انتظار را نیز به نگارش درمی‌آورد.

اما با این حال، سوال بزرگی که مطرح می‌شود این است که بازیگر بعدی سوپرمن و کلارک کنت (Clark Kent) چه کسی خواهد بود؟ قبلا شایعاتی منتشر شده بود که از انتخاب جیکوب الوردی (Jacob Elordi)، ستاره سریال Euphoria خبر می‌داد، اما این شایعه خیلی زود توسط جیمز گان تکذیب شد.

حالا به تازگی جف اسنایدر (Jeff Sneider) که منبع خبری نسبتا معتبر است در جدیدترین قسمت پادکست هات میک (The Hot Mic) اعلام کرده طبق اخباری که به دستش رسیده، جیمز گان و استودیو دی سی به دنبال انتخاب هریس دیکنسون (Harris Dickinson) به عنوان بازیگر بعدی سوپرمن است. این بازیگر ۲۶ ساله انگلیسی قبلا در فیلم‌های Maleficent: Mistress of Evil و The King’s Man ایفای نقش کرده بود، اما سال گذشته با حضور در فیلم Triangle of Sadness بیشتر شناخته شد. جف اسنایدر در این رابطه گفت:

من با کسی صحبت کردم و پرسیدم: «هی، به نظرت سوپرمن جدید چه کسی می‌تونه باشه؟» و اون هم گفت: «چشمت به کسی مثل هریس دیکنسون باشه.»

البته که در سخنان اسنایدر آمده که بازیگری مثل هریس دیکنسون، بنابراین امکان دارد که بازیگر فیلم Triangle of Sadness برای نقش سوپرمن انتخاب نشود و در عوض بازیگری شبیه به او سوپرمن جدید دنیای دی سی باشد.

جف اسنایدر همچنین اندکی پس از پخش پادکست، در حساب کاربری توییتر خود توضیحات بیشتری را ارائه داد و گفت که هنوز به طور قطعی نمی‌داند هریس دیکنسون در حال رقابت و مذاکره برای نقش سوپرمن است یا خیر. او در این رابطه نوشت:

اینترنت چیزی رو که راجع به هریس دیکنسون گفتم استفاده کرده و آن را به یک خبر واقعی تبدیل کرده. آه... من نمی‌دونم چه کسی قراره نقش سوپرمنو بازی کنه. تنها چیزی که می‌دونم اینه که این بازیگر در حال حاضر در این صنعت موقعیت بسیار خوبی داره و هر کسی که اینو انکار میکنه، نمی‌دونه که داره درباره چی صحبت می‌کنه.

فیلم Superman: Legacy به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) به طور سراسری اکران خواهد شد.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا