1%
  • 0/10

بازی سوپرمن در دست ساخت قرار دارد

اشاره مدیر برادران وارنر

بازی سوپرمن در دست ساخت قرار دارد ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی سوپرمن

مدیر ارشد شرکت برادران وارنر به تازگی در پیامی از ساخت بازی جدید سوپرمن خبر داد.

ساعاتی پیش جلسه‌ ارائه‌ گزارش مالی سه ماهه‌ اخیر شرکت وارنر برادرز با حضور جمعی از مدیران و سرمایه‌گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، آقای دیوید زاسلاو، مدیر بخش دیسکاوری، در پیامی به طور رسمی اعلام کرد که استفاده از فرنچایزهای محبوب دنیای دی‌سی برای توسعه بازی‌های ویدیویی یا محصولات سینمایی بلند بسیار سودآور باشد.

در ادامه این صحبت‌ها، او به طور مستقیم به فیلم سینمایی جدید Superman: Legacy، اثر جیمز گان، اشاره کرد. بدین ترتیب، با توجه به اظهارات او، به نظر می‌رسد که شرکت برادران وارنر با همکاری استودیوهای فرست پارتی و حتی ترد پارتی در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها مشغول ساخت بازی جدید سوپرمن است تا همزمان با اکران فیلم مزبور، در دسترس بازیکن‌ها قرار بگیرد.

مدیر شرکت وارنز برادرز دیسکاوری توضیح می‌دهد:

ما در حوزه بازی‌های ویدیویی یک تجارت بسیار عالی با یازده استودیوی مختلف و با استعداد را در اختیار داریم. با این حال، وجه مهم‌ترین تفاوت ما به عنوان یک شرکت این است که ما مالک آی‌پی‌هایی هستیم که توسعه می‌دهیم. این آی‌پی‌ها به ما تعلق دارند و ما در حال گسترش آن‌ها هستیم. در برخی موارد، ممکن است که ما با استودیوهای ترد پارتی نیز وارد همکاری شویم.

زمانی که همزمان با پخش یک فیلم در شبکه HBO، یک بازی ویدیویی از آن را در دسترس قرار می‌دهیم، آن بازی به ما تعلق دارد. ممکن است که طی سال‌های آینده فیلمی از سوپرمن را پخش کنیم و طرفداران به دنبال آن باشند که زمان بیشتری را در دنیای آن فیلم صرف کنند و خواستنار تعامل در دنیای سوپرمن باشند.

این گفته‌های دیوید زاسلاو به صراحت گویای این موضوع است که شرکت برادران وارنر در آینده با پخش فیلم سوپرمن، قصد دارد تا بازی ویدیویی این ابرقهرمان دنیای دی‌سی را تقدیم هواداران کند. البته، دقت داشته باشید که این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده و مشخص نیست که کدام یک از استودیوها روی توسعه آن مشغول به کار خواهند بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments