1%
  • 0/10

لباس سوپرمن در Superman: Legacy چه زمانی رونمایی می‌شود؟

جیمز گان پاسخ می‌دهد

لباس سوپرمن در Superman: Legacy چه زمانی رونمایی می‌شود؟ ۱ ۰۱ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
لباس سوپرمن در Superman: Legacy

جیمز گان، فیلمساز آمریکایی، اخیراً به سوال یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام درباره زمان رونمایی لباس سوپرمن در Superman: Legacy پاسخ داده است.

دی سی طی سال‌های اخیر وضعیت چندان مناسبی نداشته و فیلم‌هایش با استقبال قابل قبولی روبرو نشده‌اند. استودیوی آمریکایی برای حل این مشکل تصمیم گرفت DC Extended Universe را کنار گذاشته و با همکاری جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) یک فرنچایز جدید به نام DC Universe ایجاد کند. اولین فیلم دی سی یونیورس Superman: Legacy بوده که در فاز پیش تولید قرار دارد.

فیلمنامه Superman: Legacy تکمیل شده و مدتی قبل هم بازیگران نقش‌های اصلی آن معرفی شدند؛ دیوید کورنسوت (David Corenswet) بعنوان کلارک کنت و ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan) هم بعنوان لوئیس لین جلوی دوربین می‌روند. با در نظر گرفتن اینکه بازیگر سوپرمن مشخص شده، مخاطبان شدیداً منتظر هستند تا جیمز گان و دیگر دست اندرکاران فیلم از لباس جدید این ابرقهرمان رونمایی کنند.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام اخیراً سوالی را درباره زمان رونمایی از لباس سوپرمن در Superman: Legacy مطرح کرده است. جیمز گان هم که فعالیت بالایی در فضای مجازی دارد، پاسخش را داده است. طبق گفته فیلمساز آمریکایی، خبری از رونمایی طی آینده نزدیک نبوده و کاربران باید تا آغاز فیلمبرداری منتظر بمانند.

با توجه به پاسخی که ارائه شده، جیمز گان پس از شروع فیلمبرداری شخصاً از لباس سوپرمن در Superman: Legacy رونمایی کرده و نیازی نیست منتظر انتشار تصاویر غیررسمی از پشت صحنه ماند. در ضمن، زمان شروع فیلمبرداری بطور دقیق مشخص نبوده و طبق گزارش Variety، این اتفاق در بهار سال آینده میلادی رخ خواهد داد.

بر اساس خلاصه داستان، کلارک کنت می‌خواهد میان میراث کریپتونی خود و تربیت انسانی تعادل برقرار کرده و در عین حال، در جهانی که مهربانی یک ویژگی قدیمی محسوب می‌شود، مهربان بماند. در ضمن، فیلم Superman: Legacy از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments