بازیگر سوپرمن در فیلم Superman: Legacy چه کسی خواهد بود؟

کدام بازیگر کلارک کنت دنیای دی سی می‌شود؟

بازیگر سوپرمن در فیلم Superman: Legacy

اخیرا شایعات جدیدی در رابطه با بازیگر سوپرمن در فیلم Superman: Legacy منتشر شده که جایگزین‌های احتمالی هنری کویل (Henry Cavill) در دنیای دی سی (DCU) را معرفی می‌کند.

جیمز گان (James Gunn)، رهبر دنیای دی سی و رئیس استودیو دی سی (DC Studios) مدتی قبل به طور رسمی اعلام کرد که مراحل انتخاب بازیگران اولین فیلم دنیای دی سی یعنی Superman: Legacy آغاز شده است، اما همان طور که انتظار می‌رفت او هنوز مشخص نکرده که چه کسی کلارک کنت (Clark Kent) بعدی دی سی خواهد بود. البته کارگردان و نویسنده این اثر مورد انتظار در توضیحاتی خود گفت که گزینه‌هایی که او مد نظر دارد به افراد زیر سال محدود نمی‌شود.

حالا به تازگی رسانه هالیوود ریپوتر (The Hollywood Reporter) در گزارشی اطلاعاتی از بازیگر سوپرمن در فیلم Superman: Legacy ارائه کرده است. طبق این گزارش هم اکنون سه بازیگر در حال رقابت برای به دست آوردن نقش سوپرمن هستند.

اولین گزینه دیوید کورنسوت (David Corenswet)، بازیگر ۲۹ ساله آمریکایی است که طبق گفته منابع هالیوود ریپوتر شانس بالایی برای به دست آوردن این نقش دارد. او قرار است بعد از روز یادبود، ۲۹ مه () یا اوایل ژوئن برای تست به استودیو برود. دیوید کورنسوت تا به حال در سریال‌هایی چون House of Cards و We Own This City به ایفای نقش پرداخته است.

دومین گزینه تام بریتنی (Tom Brittney)، بازیگر ۳۲ ساله انگلیسی است که سابقه حضور در سریال‌های Grantchester و Outlander و فیلم Greyhound را دارد. سومین گزینه هم اندرو ریچاردسون (Andrew Richardson)، بازیگر فیلم‌های The Independent و Killer Among Us است.

طبق گفته منابع هالیوود ریپورتر، تمام بازیگران گفته شده در این گزارش به مرحله تست نرسیده‌اند و تنها در لیست گزینه‌های بازیگر بعدی سوپرمن حضور داشته‌اند. حتی ممکن است یکی از این بازیگران خیلی گزینه جدی‌ای نباشد.

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) و استودیو دی سی تا به حال در این رابطه بیانیه‌ای منتشر کرده‌اند، اما یکی از منابع آگاه اعلام کرده که آن‌ها هنوز در مورد بازیگر بعدی سوپرمن به جمع‌بندی نرسیده‌اند و هنوز به نهایی شدن بازیگر این نقش نزدیک نیستیم.

در ادامه هالیوود ریپورتر از جیکوب الوردی (Jacob Elordi) که قبلا هم گزارشات و شایعاتی در رابطه با انتخاب او به عنوان بازیگر بعدی سوپرمن منتشر شده بود، نام برد. با این حال به نظر می‌رسد بازیگر سریال Euphoria این نقش را رد کرده است.

فیلم Superman: Legacy در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) به صورت سراسری در سالن‌های سینما اکران می‌شود.

4 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا